Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ezt kiszűrni?

Hogyan lehetne ezt kiszűrni?

Figyelt kérdés
Állást keresek, de képtelen vagyok már sok fős nyitott irodában dolgozni (az elmúlt tíz évet ilyenben töltöttem). Ha lehetne, be se adnám olyan helyre a pályázatomat, ahol ilyen körülmények vannak. Legjobb lenne egyedül, de max. 4 fő velem együtt még elviselhető létszám lenne. Szerintetek?

2019. nov. 17. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Rákérdezel az interjún
2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A munkavegezes helyenek nagysagabol. Az interjuk is javareszt ott vannak max masik helysegben.


Nekem mindig megmutattak mindent pl a magyar allamkincstarnal 2 szemelyesek az irodak de van 4 es is

2019. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen, az interjún. De legjobb lenne ilyen helyen el sem jutni az interjúig. Sajnos legutóbb így jártam: elmentem, és a munka nagyon tetszett, fel is vettek. Úgy gondoltam, hogy kibírom. Másfél éve kínlódok, 30 fő van összezárva egy légtérbe, feszt megy a nyihogás, a skype-olás kihangosítva, dezodorfújkálás, a hangos beszélgetés. Sokat hibázok emiatt, szóltam már, de én vagyok az, aki összeférhetetlen. Úgy érzem magam mintha egy páviánketrecbe lennék bezárva.
2019. nov. 17. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kisebb cégeket keresni, ahol csak néhány fő a létszám. Így biztosra tudsz menni, mivel összesen nincs ott annyi ember, amennyi zavaró lenne.
2019. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A cég méretéből és az állás jellegéből tudsz következtetni.

Abszolút megértem a helyzetet egy 30 fős istállóból váltottam saját irodára

2019. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval sanszos, hogy egy nagy cég emberistállókat tart fenn?
2019. nov. 17. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért esik nehezedre rákérdezni erre mikor hívnak az interjú időpont miatt?


Tényleg érdekel a válaszod.


Mi pl. 5-en voltunk egy irodában, mikor kezdtem, ma már 10-en vagyunk, szóval nehéz következtetni bármiből is, nagyon függ a céges kultúrától. Mi USA cég vagyunk, azok vannak egy irodában, akiknek valamilyen szinten összefügg a munkája, van koreai partnerünk 100-as nagyságrendben dolgoznak egy légtérben, ráadásul koreai és magyarok vegyesen. Sok függ a kultúrától is.

2019. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha sor kerül arra, hogy felhívnak valahonnan, meg fogom kérdezni, de szeretném még ez előtt kiszűrni az ilyen cégeket. Amúgy meg nem hat negatívan, ha ez az első kérdésem?
2019. nov. 17. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az első kérdés kell, hogy legyen. Az első telefonbeszélgetés során is tehetsz fel kérdéseket, az egyik lehet ez, miután a munkával kapcsolatos dolgokat megbeszéltétek.
2019. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy céginfon rákreresel. Ott szoktak lenni ilyen adatok.
2019. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!