Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Béremelés kérésekor mindig...

Béremelés kérésekor mindig kell B terv? Mert mi van ha nem kapok semmit + még ki is rúgnak?

Figyelt kérdés

Ha emelést kérek és nem kapok arra nem kell B terv mert akkor maradok ahogy eddig és kész.

De mi van ha kérek és nem kapok + még ki is rúgnak amiatt mert kérni mertem (és így rámutattam hogy elégedetlen vagyok a bérrel)? Vagy nem rúgnak ki de úgy rám szállnak szekálnak emiatt hogy kénytelen leszek magamtól eljönni? Tehát végső soron mindig kell B terv?


2019. nov. 18. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A legegyszerűbb, ha nem kérsz. Ha elégedettek a munkáddal, maguktól is adni fognak, mert ha nem, könnyen továbbállsz. Tehát ha nem kapsz, jó eséllyel nem elégedettek veled maradéktalanul és esetleg arra várnak, hogy mikor mész el.
2019. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Normális helyen ezért nem keserítik meg a dolgozó életét, ha meg igen, akkor jobb is onnan távozni.
2019. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"maguktól is adni fognak"


Na ha arra várok akkor "unokáink se fogják látni" c. történet lesz belőle.

Maguktól egy fillért se adnának de még akkor se nagyon ha kér valaki. Megy a sírás hogy nincs pénz közben meg potyognak a prémiumok és emelések a főnökségnek és holdudvarának.

2019. nov. 18. 18:36
 4/12 A kérdező kommentje:

" esetleg arra várnak, hogy mikor mész el."



Akkor miért nem rúg ki? Összekapja a végkielégítésem és kész.

2019. nov. 18. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Normális helye legalább egyszer egy évben van automatikusan béremelés. Kérni akkor tudsz, ha a munkád elég értéket képvisel, különben jön a B-terv.
2019. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Normális helye legalább egyszer egy évben van automatikusan béremelés."



Hát itt nincs. A munkám értékéről meg annyit hogy a főnök szerint mindenki egy dilettáns egy szar egy semmi és örüljön hogy helye van (és itt csak idéztem tőle...)

2019. nov. 18. 18:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja de persze ő és az itt dolgozó (nagyon be se járó ) holdudvara (fia menye felesége) világmegváltó munkát végeznek. Nekik jár bármi mert ők aztán... rajtuk kívül meg mindenki egy szar.
2019. nov. 18. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
B-terv, tessék váltani!
2019. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

B terv a masik hely keresese nem a felmondas.

En egy rakas interjun voltam mire rajöttem arra hogy a körzetben a jelenlegi helyemen magasabb a bérem mint amennyit barki ugyanezert adna.

Alulkinàlnak az interjukon :D

2019. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
B-terv, mint Balázska terve?
2019. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!