Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen indok mellett dolgoznál...

Ilyen indok mellett dolgoznál családi vállalkozásban?

Figyelt kérdés
..nem tudom mit csinálnék igy muszájból drogériánkban eladóként dolgozok de engem pasiként nem érdekel a smink parfüm műkörmöm..Viszont mivel nincs alkalmazott megfelelő így felvettek ide. Azt mondják nekem jó lesz hiaba nem érdekel..magadnak csinálod és nem nyaggat senki
2019. nov. 18. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze mig nem lesz rendes munkam
2019. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes helyzet, mert ha a szüleim megkérnének rá, mert nincs emberük, akkor valószínű, hogy csinálnám. De ha az én drogériám lenne és a gyerekem inkàbb más munkahelyet választana, biztos nem kényszeríteném rá.
2019. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a szüleidnek.

Inkább dolgozz a családi vállalkozásban úgy, hogy az nem érdekel, mint hogy otthon várd a megvilágosodást kockulás közben.

2019. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Csinálná a franc... legfeljebb addig, amíg szerzek egy olyan szakmát, amivel el lehet indulni. Utána megbeszélném velük, hogy keressenek egy alkalmazottat.

Gondolom, azért te vagy a "megfelelő", mert nem kell utánad semmit fizetni. Ebben az esetben csak kihasználnak.

2019. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Már bocs, de a kérdező felnőtt emberként ülne otthon, mert “nem tud mit csinálni”! A felnőtt világban ez nem szokás, sőt már egy gyerek sem csak lopja a napot (jó esetben), hanem tanul.

Még szép, hogy dolgozol, kérdező. Az nem lenne valami fair, ha otthon ülnél, se tanulás, se munka, csak lógsz a vakvilágba bele. Ha nem vagy elégedett, tegyél érte, hogy jobb legyen, kezdj el pl szakmát, felvételizz egyetemre, vagy csak keress egy számodra szimpatikusabb állást.

2019. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a munkával van bajom. 14éves korom óta segítek a vállalkozásban. Igazábol van 2 üzletünk egy virág ( itt a háttérmunkát csinálom ) a másik a drogéria. Mikor hol a több munka oda kell mennem nappal. 5-6ig itt vagyok majd Este 11től 2ig apu munkájában (szállítmányozás) segítek vas.estétől szombat hajnalig.
2019. nov. 18. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Továbbra is azt mondom, hogy ha ez neked nem megfelelő, akkor keress másik munkát. Visszatartani nem tudnának, megmondod nekik szépen, hogy “nekem ez és ez az állás sokkal jobb lenne, holnaptól ebben fogok dolgozni”. És persze így is teszel. Ők meg meg fogjàk oldani valahogy az emberhiányt, lesz bőven jelentkezőjük, ha feladnak egy hirdetést korrekt feltételekkel.
2019. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!