Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem bejelentett munkahelyen...

Ha nem bejelentett munkahelyen dolgozom korrekt ha öt napot dolgozok felmondás után?

Figyelt kérdés

Elég sok gond is volt a munkahelyen,kértem a főnöknőt oldja meg a helyzetet,valamicske változott de nem két hét elteltével hanem az elmúlt héten,addig meg volt,hogy dolgozhattam egyedül a váltásban,meg sok mást is tűrtem.Bejelenteni akkor akart amikor elakartam menni.Amugy jól megvagyok a főnöknővel, de talán annyira jól nem hohy a kezdetektől bejelentsen.Amit meg kértem, hogy korrekt viszonyulás legyen a kollektívában azt hiszem jogos volt,az első naptól minden munkásnak joga lenne ehhez.Itt így mennek a dolgok egy kis ideig jó, utána történik valami ami mindent felkavar és ez el van tűrve.

Közben meg tálaltam jobb lehetőséget.


2019. nov. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bejelentve dolgozol, akkor gyakorlatilag egy napot sem kötelez téged semmi, hogy tovább maradj ott, ha már nem akarsz.
2019. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem is dolgoznék olyan helyen ahol nem jelentenek be. "Felmondás" után pedig főleg nem maradnék semeddig, ne hagyd, hogy kihasználjanak.
2019. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet sem. Semmit, pláne nem 5 napot.
2019. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Ha nem vagy bejelentve, nem vagy semmilyen formában köteles dolgozni a távozásod bejelentése után.

2. Ha dolgozol is tovább, mi a garancia arra, hogy kifizeti? Semmi.

A többit kikövetkezteted.

2019. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha ők nem voltak annyira korrektek veled szemben, hogy bejelentsenek, neked sem kell korrektnek lenned velük. Egy napot sem dolgoznék tovább nekik. Nem is kötelezhet így rá.
2019. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy napot sem, nem hogy 5 napot.
2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!