Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szórólapozás mint munka?

Szórólapozás mint munka?

Figyelt kérdés
Helló, kiszeretném próbálni a szórólapozást, mint rendes munkát ha lehet, mert ált. diákmunkának látom ezt. Kérdésem: Milyen sokat kell közben beszélni, kellene számolni, hogy mennyi papírt tudtál kézbe adni? Egy nap egy ponton kell maradnod? Csak azért kétdezem ezeket mert, szoktam látni felnptteket szórólapokat osztogatni és kb semmit nem bezélnek aminek én örülnék. ÉS csak osztogatni kellene...Van akinek van ebben tapasztala? Helyesírás figyelők kérem kíméljenek mert eléggé behalt a billentyuzetem, bocsi.

2019. nov. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért pont szórólapozásra gondoltál?
2019. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, ez ugrott be először mikor munkák között gondolkodtam, és egyszerűnek hangzik, amiket láttam online.
2019. nov. 20. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
En csinalom nekem jol mukodik
2019. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túl jól fizetne, de ha erre vágysz... miért nem nézel meg hirdetéseket?

Ahol nem írják kifejezetten, hogy diákot keresnek, kérdezd meg őket.

2019. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!