Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem vesznek fel sehova mert csendes vagyok és nem igazán mosolygok?

Figyelt kérdés
Már több diákmunkára is jelentkeztem egy adott helyen belül és egyikre se vettek fel, mindenhová mást vettek fel helyettem. Most is voltam egy diákmunka megbeszélésen ahova nem vettek fel, az unokatesómat pedig igen. Ugyanazt tanuljuk és neki sincs semmi tapasztalata, de ő bőbeszédű. Lehetseges, hogy ez a gond?
2019. nov. 21. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2019. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos szerintem is van olyan, hogy ez számít. Nem azt mondom, hogy egész nap be ne álljon a szád, mert az is idegesítő, de azért legyél valamivel talpraesettebb, ha van véleményed merd hosszabban kifejteni.
2019. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Nem muszáj bőbeszédűnek lenni, sok esetben elég az is, ha kérdezősködsz és közben lelkesen figyelsz.
2019. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!