Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult mással is hogy...

Előfordult mással is hogy felmondás után szomorúságot érzett?

Figyelt kérdés
Rossz volt a kollektíva, igyekeztek lenyomni. Vártam,hogy szabaduljak innen.A munkát szerettem.A főnöknővel is nagyon korrekt kapcsolatom volt. Tálaltam a képzettségemnek megfelelőet,ami jobban fizető állás,a jelenlegi munkámhoz képest "elitebb".Hétfőn kezdek itt meg vasárnap fejezek.Öröm is szomorúság is van bennem,mintha gyászban lennék.
2019. nov. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, volt már ilyen.
2019. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Végülis elveszettél valamit. A komfortzónából kimozdulni mindig nehéz. De gondolj arra, hogy ez egy lehetőség, hogy jobbat találj.
2019. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,elveszítettem és nem gondoltam,hogy fájni fog,szomorú leszek emiatt ha eljön az idő,hogy váltok.De legbelül érzem ez jó döntés volt,jobb lehetőség és megszabadulok a negatív kollektívából.A munka lehet hiányozni fog,mert megszoktam, szerettem.Bár néha stresszes volt amikor egyedül voltam és senki se segített.Kicsit arra is rossz gondolni hogy más fogja dolgozni a váltásomat.Amennyire tudtam beleadtam magam a munkába,minden mást kizártam olyankor.A főnöknő azt mondta a jó kapcsolat megmarad köztünk és ha valami nem úgy jönne össze ahogy terveztem ott nyitott ajtók várnak rám bármikor visszamehetek ha más nem akkor időnként egy kávét meginni vele.
2019. nov. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!