Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni rosszindulat...

Mit lehet kezdeni rosszindulatú, pletykás kollégával?

Figyelt kérdés
Idősebb magányos nő aki mindenkiről pletykákat terjeszt. Nem csak magánéleti dolgokról, hanem a munkavégzését is leszólja sok embernek és a főnök fülébe duruzsolja a hazugságait. Nagyon kellemetlen. A főnök sajnos szintén egy idősebb magányos nő így kedveli és hisz neki.
2019. nov. 23. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ignorálni és nem pletykálni róla. Hogy ne hallja vissza tőled. Tehát semleges maradni, mint Svájc.
2019. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem egy irodában dolgozunk így nagyívban elkerülöm. Csak akkor beszélek vele ha muszáj, de mégis pletykalkodik. Ha nem tud semmit akkir kitalál dolgokat.
2019. nov. 23. 14:55
 3/12 anonim válasza:
83%

A kérdésedben benne is van a válasz!

Voltam már én is ebben a helyzetben, alj elé és konkrétan kérdezz rá, hogy mi a gondod, problémád velem,mert hallottam ezt azt vissza magáról... Köpni nyelni nem fog tudni, menekülni fog!

Ez a kaliber tipikusan a megkeseredett vén nő kaliber!

Szedd össze magad és alj elé, különben sosem lessz vége!

Sok sikert!

2019. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól félek ezzel még jobban felhergelem és még jobban fogja csinálni. Ráadásul a mostohaanyám is ezen a munkahelyen dolgozott régen és néha beszélnek telefonon és a családom felé is pletykál és kavarja a kakát. Nagyon nehéz ügy.
2019. nov. 23. 15:56
 5/12 anonim válasza:
83%

Épp ezért írtam amit!

Ha még a mostoha anyukád neki hisz... Beszélj vele is mert így nem mehet tovább!

Alj a sarkadra és be fogja fejezni mert látja hogy nem hagyod magad!

Üdv a való világban :)

2019. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom. Köszi.
2019. nov. 23. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert ovatosan.

En amikor kialltam magamert hogy mondja a szemembe, onnanstol a szemembe alazott szidott mindig

2019. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem ne mondjon a szemembe semmit. Törődjön a maga dolgával életével csak hát az neki nincs.
2019. nov. 23. 17:50
 9/12 anonim válasza:
25%

Azért csinálta mert bántotta az egojat, hogy valaki meg merte mondani neki! Ilyenkor a legjobb és leghatasosabb módszer ha kineveted!

Meg jobban fog fájni neki mivel nem sulyedtel le hozzá, nem nyitotta vele vitát

2019. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsi de nekem nem célom, hogy bárkinek fájdalmat okozzak. Annak sem aki nekem okoz rosszat. Csak szeretném ha befejezné.

Nem értem ezt a bosszúállósdit?

2019. nov. 23. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!