Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek egy ilyen kollégával?

Mit tegyek egy ilyen kollégával?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen, pár évvel idősebb nálam és régebb óta van itt. Kezdetek óta nem kedvel engem, és amikor tud megaláz. Most először kaptam egy komolyabb munkát, végig azt hangoztatta, jogy na kíváncsi vagyok hogy fog menni neki, meg úgyse lesz jó. Végül meg tudtam csinálni és jó is lett, akkor meg azzal jött, hogy hát nem nagy cucc, bárki meg tudná csinálni. Mit tegyek, ha állandóan megaláz mások előtt? Mit tegyek hogy ne utáljon?

L/23


2019. nov. 19. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tudom sablon szöveg, de ne foglalkozz vele. Ha látja hogy konkrétan lef*sod a fejét akkor abbahagyja.
2019. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én az ilyenektől egyszerűen megvonom azt, amire legjobban vágynak: a figyelmet. Ha ilyesmit pofázik, nem reagálok vagy csak vállat vonok a képébe mosolyogva, szakmai dolgokon kívül nem szólok hozzá, ha hangosan mindenkinek elkezd beszélni, akkor figyelek oda rá, nem beszélgetek vele semmiről, akkor se, ha ő kezdeményez. Udvarias maradok, de rideg és nem palástolom azt, hogy mennyire teszek rá.
2019. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
szerk ha hangosan mindenkinek elkezd beszélni, akkor NEM figyelek oda rá
2019. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyelj rá semmiképp
2019. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Játsszátok le valamilyen sporttevékenységgel, amiben te tuti jobb vagy.

Kicsit dedós a hozzáállása.

2019. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Létráról és vastagon... Mosolyogj!
2019. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha ilyen igazságtalanság látok nem tudok mosolyt magamra erőltetni. Mikor annyi dős voltam mint te nagyon szerény voltam, valószínű ezért 2 ilyen kolléganőt is kifogtam. Egy idő után viszont elszakadt a cérna, az egyikkel jóba lettem, a másikkal megutáltuk egymást.

" Mit tegyek hogy ne utáljon?" Miért akarod hogy kedveljen? Szerintem nem fogja abbahagyni.

A mostani idősebb énem is udvarias, de most már más módját választanám hogy leszereljem. Egy ilyen alkalommal mikor mások előtt neked áll valamivel, kérdezd meg hogy miért utál ennyire. Nem kell káromkodni vagy aljasnak lenni mint ő, csak látnia kell hogy nem hagyod annyiban. Én ugyanúgy mások előtt vonnám kérdőre, azért hogy ne tudjon utána hazudni arról, hogy mit mondtál neki.

Persze úgy döntesz ahhogy neked jólesik, ez csak az én véleményem.

2019. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok megint, pontosítanék. Az akivel jóba lettem nem hozott megalázó jelyzetbe soha csak nagyon nagy pofája volt. De vele rendeződött, mert egyszer összezárva dolgoztuk, és rájöttünk hogy nem is olyan rossz a másik.

De nálad nem erről van szó. Aki mást szívesen hoz kellemetlen helyzetbe nem jó ember.

Az jutott eszembe még, hogy mi lenne ha elmondanád neki hogy nem baj ha nem kedvel hiszen nem kedvelhetünk mindenkit, de akkor kerüljön el.

2019. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!