Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt komolyan gondolhatta a...

Ezt komolyan gondolhatta a főnöknő hogy látogassam meg vagy csak udvariasságból mondta?

Figyelt kérdés
Felmondtam,mert tálaltam szakmába illőb munkát. A hírt meglepően jól fogadta azt mondta egyrészt örül a hírnek miattam másrészt szomorú mert mindog nyugodt volt amikor én dolgoztam.Azt mondta ez a jó viszonyt nem rontja közöttünk és tudjam ha véletlenül nem jönnének össze a dolgaom bármikor viddzamehetek,ott nyitott ajtók várnak. Azt is mondta ha más nem időnként amikor tehetem látogassam meg az étteremben.
2019. nov. 24. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Emberséges ember. Örülj, hogy van ilyen kapcsolatod, amelyik nyitva tartja az ajtót számodra. Becsüld meg és tényleg látogasd meg néha. Úgy tűnik, ő is becsült téged. De nem szoktak ilyet udvariasságból mondani, többnyire a távozóra haragszanak.
2019. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kedvesen köszönd meg, hogy gondolt rád, és biztosítsd, hogy ha lesz időd, akkor meg fogod keresni, és ápolod a "jó viszonyt" - de ezt csak kegyes hazugságként tekintsd! Ne látogasd meg, hanem igyekezz az új helyre beilleszkedni és ne törődj a régi melóhelyeddel többé.
2019. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!