Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normálisak az elvarasaim?

Normálisak az elvarasaim?

Figyelt kérdés
Ha munkat keresek es azok az elvarasaim hogy ne kelljen hetvegen dolgozni, 8 oras munkaido legyen tulora nelkul, 1 muszakba dolgozzak. Ezek az en elvarasaim egy munkatol es persze hogy tetszen a munka. Szerintetek ez normalis? En nem szeretek dolgozni es szerintem meg a 8 ora is sok egy embernek. Ha nagyon nem lenne mas es oltan munkat valallalnek amibe ezek benne vannak akkor elobb utobb ugyis otthangynam, de ugyis akad munka az en elvarasaimnak is szerintem.
2019. nov. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Kb nekem is ezek az elvárásaim.
2019. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb ember ilyen beosztásban szeretne dolgozni, de csak kevesen tehetik meg. Bolti eladók, buszsofőrök, pultosok, kórházi dolgozók, vagyonőrök, taxisok, kamionsofőrök, gyári munkások, árufeltöltők, gyakorikérdések moderátorok, ezek mind több műszakban dolgoznak és sokan 12 óráznak. A 8-tól 4-ig munkaidő egy szűk réteg kiváltsága.
2019. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

"8 oras munkaido legyen tulora nelkul"


Ez "normális" csak nem reális.

Még az is ritka, hogy kifizetik valahogy a túlórát, azzal hogy ne legyen, nem nagyon találkoztam.

2019. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, mennyit fektettél a tanulásba.
2019. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere tanárnak, napi 5x45 percem van, 8ra megyek, 1re már itthon vagyok... Igaz nem keresek semmit xd
2019. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nems zereted akkor kb mindegy a beosztás, jó semmi sem lesz, de ahhoz hgoy szeresd bele kell fektetni az elején, hogy később jó lehessen. Az elvárással semm igond nincs, csak meg kell érteni a másik oldalt is, hogy nem mindenki iylet kínál, nincs dolgotok egymással és kész.
2019. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkával szemben ezek az elvárásaid.

Ha ápoló akarsz lenni vagy tűzoltó, akkor nem reális.

Ha mondjuk irodai dolgozó, masszőr, takarító vagy más szakma ami rugalmasabb is lehet, akkor reális.

2019. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!