Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekem túl nagyok az elvárásaim...

Nekem túl nagyok az elvárásaim, vagy minden rendben van velem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok egy nagyvállalatnál gyakornokként helyezkedtem el, ahová főállásba fel is vettek dolgozni (a gyakorlat letelte után). Bár a cégnél maradtam, de másik irodaépületbe kerültem, ahol bár hasonlók mégis mások a feladataim. 1 hónapja vagyok ott, de még gyakorlatilag semmit se tudok csinálni. Néha teljesen fölöslegesnek érzem az ottlétem. bemegyek internetezek, beszélgetek és ennyi (plusz kollégáim kapnak feladatot őket kísérgetem). Én vagyok túl maximalista vagy ennyi idő tényleg kevés ahhoz hogy érdemi munkát tudjak végezni? Elég nagy cégről van szó rengeteg feladattal, emberrel ezt aláírom, de valahogy mégis nyugtalanít, hogy nem tudok semmit csinálni
2017. jún. 19. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, ez nem a te hibád hanem az ő saruk, hogy nem adnak feladatot.

Ha nagyon gázos meg nagyon benned van ez a "felesleg" érzet, próbálj meg dumálni a feletteseddel.

2017. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben, egy ideig vártam a csodát, majd fél év elteltével szóltam a vezetőnek, hogy csinálnék valamit, tudnék-e segíteni vagy mégis mi lenne a feladatköröm. Erre közölte nagy elfoglalva, hogy hát most épp nincs semmi, de neki sok a dolga, így ne zavarjam. Pár kört még futottam, de mindig ez ment, így továbbálltam. A párommal hasonló volt a helyzet, ő a munkahelyén egy idő után sorozatokat nézett vagy a suliba (msc) készített beadandókat, tanult. Ő is pár hónappal később továbbállt.
2017. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!