Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek boss vagy leader ül a...

Nektek boss vagy leader ül a cég élén? Hogy lehet hogy én még leadert csak tankönyvben láttam? Ld kép

Figyelt kérdés

Itt ülök Msc-n és hallgatom a vállalkozás - management előadást és újra előjön a maszlag : boss vs. leader.


Biztos mindenki ismeri de ha nem itt a kép magáért beszél:


[link]



És utána jön a rizsa hogy miért rossz a BOSS és miért jó a LEADER.

Hát ez így leírva a tankönyvben nagyon szép de hogy lehet hogy a valóságban én még csak boss főnökkel találkoztam??


Leaderrel soha?

Mindig csak ki ha nem én nagyhangú seggekkel akiknek büdös volt a munka érteni semmihez se de ugatni azt tudtak.

És azért 40 múltam nem épp tegnap kezdtem az ipart.

Hol vannak a leaderek?


2019. nov. 26. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te a közszférában dolgoztál eddig? Ott azért erősen felülreprezentáltak a semmihez nem értő, ám rém magabiztos, valakinek a valakijeként bekerülő munkavállalók, így nem csodálom, ha nem találkoztál leaderrel.
2019. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én vezetőm tipikus leader nem is szívesen hívom főnöknek. Igaz hogy nem a közvetlen hanem aki felette van, de mikor kiad vmi feladatot nem utasít hanem kér, és dícsér is. Amugy meg emberileg is korrekt, sosem hittem hogy ilyen létezik, de igen! Ja és viszonylag fiatal 30-as, művelt, intelligens.
2019. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!