Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is piszkálnak a kollégák...

Mást is piszkálnak a kollégák a családalapítás témával?

Figyelt kérdés

Olyan élkepesztően nem érdekel ez a téma hogy definíció is lehetne. Olyan nehéz ezt megérteni hogy van olyan ember ezen a Földön akit ez nem érdekel csak így szimplán. Ez a majd úgy is meggondolod magad már az agyamra megy.


Na ja van 4 gyerekes kolléganő akinek jó sok gondja van ebből meg látom a többieket is. Ez nekem nem kell.

Mért nem lehet ezzel békén hagyni az embereket. Egy munkahelyen foglalkozzunk a munkával vagy most én vagyok a hülye ?



2019. nov. 27. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, semmi közük hozzá. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit akar. Ne foglalkozz ostobákkal.
2019. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az ilyenek úgy vannak vele hogy mivel nekik szar, mert sok a gond kevés az idô. Magyarul csak szenvednek. Hát szenvedj te is. Nehogy már neked jobb, nyugodtabb életed legyen.
2019. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen sok az ilyen ember. Talán kicsit megnyugtat, ha tudod, hogy akkor sem hagynának békén, ha lenne már lenne gyereked (1 gyerek – „mikor jön már a kistesó?”, 2 gyerek – „három a magyar igazság”, 3+ gyerek – „minek ennyi gyerek?”).

Ezek az emberek elég ostobák ahhoz, hogy csak a saját világképüket tekintsék igaznak, másrészt nem gondolnak bele, hogy az is lehet, hogy valaki mondjuk nem talál normális párt, vagy akár valamilyen betegsége van, ami miatt nem lehet gyereke.

2019. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem csak egyszer lehet ezzel cseszegetni, mosolyogva, udvariasan és kimérten küldök el mindenkit úgy melegebb éghajlatra, hogy többet eszükbe se jut ilyet kérdezni tőlem. Te is állj ki jobban magadért, egyáltalán semmi közük az életedhez. Legközelebb kérdezd meg tőlük, hogy ennyire üres az életük, hogy ráérnek a tiéddel foglalkozni? Aztán szedd elő a popcornt, dőlj hátra és élvezd a műsort :D
2019. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Néha rákérdeznek, de tudják, az is totál fölösleg részükről, amolyan "small talk" miatt van...
2019. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően a barátságos, közvetlen munkahelyi légkört szeretem de ez már egyenesen bunkóság. Ez egy elég privát téma amihez semmi köze másnak.


Egyszer megkérdezték oké... De ráadásul újra meg újra felhozzák? Jobb ha felvilágosítod őket a magánélet határairól.

2019. nov. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is csinálták az előző munkahelyemen.

Családapák, 2 illetve 5 gyerekkel.


Ha gyorsan elrohantam munka után: biztosan pasival találkozom, ha pl fáradtan mentem be és elmeséltem, hogy előző este söröztünk, biztos pasi, ha másik irányba mentem el, biztos pasi.


Mikor lesz már pasi, mikor lesz már gyerek, majd, ha gyereked lesz így meg úgy...

2019. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egész nap azt hallgatom mindenkitől, hogy a "Nagyobbik lányom így, a kisebbik fiam úgy, a lányom orvosnak készül, a fiam most fog diplomàzni..." Én vagyok a legfiatalabb, és kicsit furcsa csak ezt hallgatni szinte. :D Hiszen majdnem mindenki az apám lehetne. Eközben persze megy a munka. Meg szeretem a társaságot.
2019. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek olyan munkahelyre ahol nem öregek közt vagytok?
2019. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Met a fiatalabbak talán nem vegzálják egymást ilyesmivel? Dehogyisnem. Mi az, hogy nincs nőd? Mi az, hogy 22 évesen még nincs gyereked? Én 28 vagyok, és már három van. Húzzál bele! Meg ilyenek.
2019. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!