Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek a munkátokat?

Ti szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
Mi a foglalkozásotok? Szeretitek csinálni? Ha nem, akkor ti hogyan birkóztok meg a munkátok iránti utálattal?
2019. nov. 28. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Penzügyi terület

Irodai kenyelmes, nincs zaklato kollega, a fönök szuper cdapatjatekos, a fizu viszont diplomasan gyari munkas bér alatti bér.

2020. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bárban dolgozok. Van amit szeretek benne, van amit nem. Szeretem, hogy nem bonyolult és monoton, mindig tudom hogyan néz ki egy műszakom. Jól keresek, amikor elég órát adnak. Hogy milyen busy mindig attól függ mennyi ember jön és mennyit isznak. Amit viszont nem szeretek benne, az a 8 óra állás. Szörnyen megterhelő a lábaknak. Emberekkel sem szeretek beszélni, de szerencsére itt nem sokat kell.
2020. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Vicces látni, hogy milyen jó véleménnyel voltam a cégről. Azóta felmondtam. 😂
2020. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!