Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha borzasztóan...

Mit tegyek ha borzasztóan irritál az új csaj a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Jött egy új csaj hozzánk, és szerintem nem normális. Az ebédet rendelni szoktuk, és egyik nap ő vette át a futártól. Mikor vette át, kérdezte, hogy hol a lepénye? És akkor a futár fölolvasta a nyugtát, hogy nem volt rajta lepény, hanem ő rizottót kért. És akkor a fejére csapott, hogy jaa, tényleg, elfelejtette. És akkor mondta a futárnak, hogy néha neki is meglepetés, hogy milyen kaját kap, mert mire megjön a kaja, elfelejti mit rendelt. És ezek ketten meg csak nevettek. Én meg álltam ott, mondom te atya úr isten, ez nem normális. A többiek meg bírják, de én nem tudom, hogy miért, azt mondják jó fej meg vicces. Ja és 23 éves és nincs barátja, hát nem csodálkozom rajta hogy őszinte legyek... Ti mit csinálnátok egy ilyen idegesítő munkatárssal? Utálok bemenni mióta itt van. Eddig nyugalom volt bent...


F/24


2019. dec. 2. 12:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%

Idegesít, akkor kerüld el.

Amit csinált egyáltalán nem idegesítő, bárkivel előfordul. Egy kicsit érzékenyebben reagálsz rá, mint kellene, lehet, eleve nem szimpatikus, vagy éppen vonzónak találod.

2019. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#4 Most éppen nincs, de már volt. De neki még nem is volt és szűz.

Ja meg múltkor azt mondja nekem, hogy télen hordjak sok kék színű cuccot, mert az megvéd a betegségektől. De olyan is volt, hogy 4 napig csak lencsét evett reggelire, mert valami napforduló ünnep volt vagy micsoda, és minden reggel 5 órakor fölkelt, a nap felé fordulva ült és úgy reggelizett. Egyébként jó bula lenne ha nem lenne ilyen zakkant szegény..

2019. dec. 2. 13:16
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

Tehát te is beismered hogy bejön. :)


Egy idő múlva túl fogsz tenni ezeken a hülyeségeken, nyugi, amúgy is látszik hogy felnagyítod őket. Hívd csak el valahova, ne parázz, de akkor ne legyél ilyen töketlen.

2019. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Oke, egy picit erdekes. De ez meg nem osszeferhetetlen. Itt te vagy az. Nem kotekszik, nem beszel ki masokat es nem parancsolgat. Ez az ami neheziti a munkat. Te viszont kotekedsz, utalkozol. Na ez az ami tenyleg nem munkahelyre valo. Ha en lennek a fonok egyertelmu lenne, h adott esetben melyikotoket kuldenem el
2019. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
De utálatos vagy. Tudod mit? Mondj fel! Hihhhetetlen nagy probléma ez, hogy szóbaállt a futárral...
2019. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
Bula. Cigány vagy?
2019. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#13 Igen, lehet bejön, De a külső nem minden. Eddig nekem sokkal komolyabb és intelligensebb barátnőim voltak. Igaz, mind félre is kefélt, de az már más tészta. :D
2019. dec. 2. 13:33
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most fura, meg idegesítő, de adj neki időt. Szoktak így indulni nagyon jó kapcsolatok. Lehet több közös van bennetek, mint gondolnád, ráadásul az ilyen "fura" emberek mellett sok érdekességet megtudhatsz a világról. Szerintem légy vele nyitott.
2019. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Van ennél rosszabb is. Az én kolléganőm mániákus hazudozó. Ráadásul minden, de szó szerint minden zavarja őt. Nyáron a melegben a légkondit kellett miatta kikapcsolni, most meg télen a fűtést szokta lekapcsolni.


Bogaras emberek mindenhol vannak. Ha zavar, próbáld elkerülni. Csak egy kolléga, ne idegesítsd fel magad rajta.

2019. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs, hogy mi a problémád vele, de szerintem tudat alatt meg akarod...
2019. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!