Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha borzasztóan...

Mit tegyek ha borzasztóan irritál az új csaj a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Jött egy új csaj hozzánk, és szerintem nem normális. Az ebédet rendelni szoktuk, és egyik nap ő vette át a futártól. Mikor vette át, kérdezte, hogy hol a lepénye? És akkor a futár fölolvasta a nyugtát, hogy nem volt rajta lepény, hanem ő rizottót kért. És akkor a fejére csapott, hogy jaa, tényleg, elfelejtette. És akkor mondta a futárnak, hogy néha neki is meglepetés, hogy milyen kaját kap, mert mire megjön a kaja, elfelejti mit rendelt. És ezek ketten meg csak nevettek. Én meg álltam ott, mondom te atya úr isten, ez nem normális. A többiek meg bírják, de én nem tudom, hogy miért, azt mondják jó fej meg vicces. Ja és 23 éves és nincs barátja, hát nem csodálkozom rajta hogy őszinte legyek... Ti mit csinálnátok egy ilyen idegesítő munkatárssal? Utálok bemenni mióta itt van. Eddig nyugalom volt bent...


F/24


2019. dec. 2. 12:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
55%
Mit dolgoztok? :D
2019. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%

Ő a nemnormális? :D

Tényleg botrány, hogy még kapcsolatban van a természettel, és ünnepli a téli, nyári napfordulót.

Bezzeg, te aki a virtuális térben élsz, és teszed fel a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, te aztán full normális vagy ám, mi?!

2019. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó, ne haragudj, de most nincs igazad. Az egy dolog, hogy a csaj babonas, és ráadásul jól tippelek, boszorkány vallás követő vagy valami hinduizmus vagy mit tudom én, csak elgondolkodtató, hogy a kérdezőnek is meg akarta mondani, hogy mit hordjon. Szabad választás jogát hagyják már meg neki. Nem a színtől nem lesz beteg.


Egyébként a kék szín bizonyos színei hideg szín, szóval télen bizonyos árnyalatok nem segítenek. :D


De amúgy ne azért hordjon valaki kék színt mert azt hiszi, hogy nem lesz tőle beteg, hanem azért mert szereti ezt a színt.


Azért legyél óvatos kedves kérdező nehogy valami szerelmi kötés miatt érezd azt, hogy jó csaj. :D



Egyébként bizonyos vallás követőinek a legnagyobb problémája, hogy egy idő után kényszeressé vállnak, kényszeres cselekedetek, babonák, stb.


Azért legyél óvatos a lánnyal. És ha idegesít kerüld el.


Szoktak mondani, hogy a gyűlöletet és a szerelmet csak egy vékony szál választja el.


Nem biztos, hogy érzel iránta valamit, lehet, hogy csak átfeddés.


De ha meg igen, akkor neked kell tudni, hogy egy kényszeres viselkedésű emberrel tudnál-e együtt élni. :D

2019. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
14%

Nem az van kapcsolatba a természettel aki ünnepli a téli és nyári napfordulót, attól még túra közben eldobhatja a természetbe a szemetét, miközben csodálja a természetet, hogy milyen szép.


Hanem aki óvja és tiszteli a természetet.


Az ilyen napforduló ünnepeket ünneplőknek fogalmuk sincs mi az, hogy invazív faj, vagy mit csinál egy ingola, és miért olyan fontos a hazai vizekben.

2019. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%

Olvastam a kérdést (a kommenteket nem) és végig az járt a fejemben, hogy nagyon karót nyelt lehetsz. Kissé bohókásabb, szétszórt, a lényeg, hogy tud nevetni magán. Láttad, hogy nem lett semmi belőle, hogy rossz ételre emlékezett, nevettek egyet a futárral.


Ha konkrétan nincs gondja a teljesítményével, ergo nem felejt el alapvető dolgokat és okoz ezzel nagyobb károkat a cégnek, nem hinném, hogy különösebben tenni kellene ellene, főleg, hogy a többiek bírják.


Merüljön ki abban a társaságát.


Amúgy - Nem ismered, lehet egy érzékeny nőről beszélünk, aki magányos, halálos beteg van a családban és otthon telesírja titokbana párnáját.

2019. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%

Olvastam a válaszokat. Na, három dolog jutott eszembe.


Az egyik, hogy Te vagy a szóban forgó nő és nem vagy magaddal megelégedve, ezért itt próbálsz meg rálelni a vélaszra; kell e változnod vagy nem?


A másik, hogy a nő igazából bejön Neked csak ezzel nem vagy tisztában.


A harmadik, amit írtam, hogy karót nyeltél.

2019. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%

Három tényt emlitett.


1. Feledékeny ami nem olyan nagy problem.


2. Megmondta a srácnak h kék színű ruhába kéne járnia, mert a kék szín megóvja a betegségtől. Na ez már babona, vagy paraszti világból jött vagy etnikai kisebbségből. Ezért írtam amit írtam h bizonyos vallás követőiben hosszabb idő után kialakul egy kényszeres viselkedés lasd kék szín, ez olyan mint a szemmel verés ellen használj fokhagymát. Ha emlékeim nem csalnak jól emlékszem mikor népi szokasokrol tanultunk.

Ja és szabad választási jogának nem tisztelése ugyanis a srác nem kért tanácsot a lánytól.


3. A téli nyári napforduló ünneplése égtáj felé ha jól tudom a hinduk, jógik csinálnak ilyet.


Egy dolog amit olvasva furcsáltam a kérdezőtől, hogy lebulázta tehát még ha idegesiti is max csak egy menetes lyuknak képzeli. Tehát a kérdezőt sem kell félteni.


De ha adhatok egy tippet kedves kérdező és le szeretnéd rázni legközelebb rendelj marha steaket és hangoztasd előtte milyen jó. Ha hindu követő garantáltan kerülni fog utána csak előtte deritsd ki, mert a hinduistak a szarvasmarhát szent tehénnek tartják.

2019. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%
Picit furcsa lány, de szerintem nincs vele gond. Kerüld el, ha neked nem szimpatikus.
2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni, mert egy irodában dolgozunk, azonos munkaidőben, és egy ebédlőt használunk.
2019. dec. 2. 20:53
 30/32 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem akarsz tőle semmit mármint se barátság se kapcsolat akkor legyél érthető. Ha próbál cimbizni távolságtartó, ha úgy közeledne kosarazó. Bár irtam már egy tippet de szerintem nincs értelme játszmázni. Ha jelzed neki hogy nem kedveled akkor tudni fogja és nem próbál cimbizni.
2019. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!