Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a főnök elégedetlenkedése?

Jogos a főnök elégedetlenkedése?

Figyelt kérdés

Egy kis irodában dolgozok egyedüli alkalmazottként. Olyan munkára vettek fel, ami támogatja a vezető szakmai munkáját,de én ahhoz a szakmához nem értek, azt mondta nem is kell értenem.

Most meg azzal jön, hogy ha ő beteg lesz, akkor hogyan fogom helyettesíteni, mert nem értek hozzá.

Azért nem értem miért akadt ki, mert amikor felvett tisztában volt vele, hogy az adott szakma nekem kínai, alkalmazhatott volna olyat is, akinek végzettsége is van a területhez. Amikor felajánlottam, hogy elvégzem a szükséges képzést akkor arra is azt mondja, hogy nem kell.


Kb olyan a szitu, hogy nekem szükségem van egy gőzölős vasalóra és veszek egy simát, majd visszamennék a boltba reklamálni, hogy miért nem tudja. Pedig a tájékoztatóba szó se volt róla, hogy tud gőzölni.

Nem is a fizetés oldaláról kell nézni, hogy spórolni akart, mert a fizetés nem rossz.


Bocsánat, hogy ha kusza, tudom másnak nem biztos, hogy ennyire fáj a, csak nem értem a logikát.


2019. dec. 2. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Az a baja, hogy még nem feküdtél le vele.
2019. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem opció, mert mind a ketten nők vagyunk.
2019. dec. 2. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Akkor az alábbi lehetőségek vannak:

1. menstruálni fog;

2. front közeleg;

3. férjével összeveszett aznap reggel;

4. a főnök (tulajdonos, ügyfél) aznap jól felbosszantotta

stb.


Szóval: semmi értelme nem volt annak, amit mondott, csak valakin le kellett vezetnie a feszültséget.

2019. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Juci, hogy fogsz engem helyettesiteni, ha beteg leszek?

Sehogy, mert nem a te munkádra lettem fölvéve, nem is volt követelmény, hogy értsek hozzá. Ugyhogy remélem, meg tudod majd oldani.

2019. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nő, még lefekhetsz vele. - Puszira nem alkalmaz senki képesítés nélkül, jó pénzért olyan alkalmazottat, aki nem is ismerős vagy rokon.
2019. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!