Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van, akinek az a célja a...

Van, akinek az a célja a karrierben, hogy szeresse (elviselje) a munkáját?

Figyelt kérdés
Ilyenkor milyen szinten egészséges küzdeni magáért a karrierért?
2019. dec. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a legfontosabb. Megteszek amit lehet, és eddig jó úton járok. Sokat kell szenvedni érte, mert a jelenlegi munkám a szartól is szarabb, de még ki kell bírni ezt a 1,5 évet!
2019. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
engem aztán sosem érdekelt a karrier meg a munkahelyi kihívás stb. ha jó a fizu meg a társaság, akkor vígan járok dolgozni.
2019. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Picit más szemszögből a részemről:


Igen valahol el kellett kezdeni, nem volt jó, de arra törekedtem, hogy jobb legyen.

Ideálisabb időbeosztás volt kezdetben a cél. Majd:

Egykori vacak melóhelyem mellett volt végre idő (igaz picit áldoztam is be dolgokból).

Azt a napi 4-5órát arra szántam, hogy a nulláról saját vállalkozást inditsak lépésről lépésre.

Majd idővel úgy alakult, magam mögött hagyhattam azt a helyet, amit utáltam.

Beléptem abba, amit szeretek a mai napig.


Célom karrierben: szeressem a munkámat (ami hobbim is).


A legkritikusabb pont akkor volt, amikor egyszerre 3 munkát cipeltem hátamon.

Megvolt az eredményem.


De SOHA többet nem csinálok olyat!

Pszichés alapon gerinc fájdalmaim voltak, de olyan szinten, hogy rengetegszer kiterülve vagy össze borulva bőgtem-orditottam a fájdalomtól... Egy szék odébb húzása vagy csak az ülés is pokol volt.


A gyógyszereknek semmi értelme nem volt, mivel nem fizikai, hanem lelki eredetűek voltak a fájdalmak.


Sok munka után eljutottam a napi 4 óra munkára. Akkor dolgozok többet, ha új projekt/terméken dolgozom.


Az nagyot lökött, amikor a KATA éves limitje 6-ról 12millára emelkedett.


Akinek van jó ötlete s szeretné is azt csinálni, annak javaslom, hogy hajrá!


S nem kell minden áron a jelen munkahelyetekben gondolkodni!

Ha az ottani dolgok nem jók, főleg az emberek, akkor merjetek tovább haladni!


Sok sikert!

2019. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is alapfeltétel volt, hogy szeressem, vagy legalábbis ne utáljam a munkámat. Akárhogy is nézzük, életünk jelentős részét a munkahelyen töltjük. Nagyon nem mindegy, hogy felnőtt életem harmadát olyan helyen töltöm-e, amit gyűlölök, vagy olyan helyen, amit kedvelek. Ezt pedig nem lehet némi pénzzel kiváltani.
2019. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem, de ezt nem is igazán nevezném karrierépítésnek, nem szándékom egyre előre és előre törni. De azért az fontos, hogy ne nyomorogva tudjak megélni belőle (átlag színvonallal beérem).
2019. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég elvégeztem egy coach képzést úgy, hogy 0 üzleti érzékem, 0 ismeretségi/baráti köröm van. Számomra pedig ez a terület lenne a jó, amit szeretnék.

Ilyen pedigrével kissé úgy érzem, hogy csak egy álomhajszolás az egész. Talán ide is illik ez a szám:

https://www.youtube.com/watch?v=JkbclO2akZ4

2019. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szakmai előmenetel, karrier mellett hasonlóan fontos szempont, hogy jól érezzem magam a munkahelyemen, szeressem csinálni amivel foglalkozom
2019. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!