Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátom kórházban van. Hogyan...

Barátom kórházban van. Hogyan tudnék segíteni neki hogy könnyebben elviselje?

Figyelt kérdés
1 hétig kell bent lennie, és nagyon rosz ott neki. Én nemtudok bemenni hozzá, úgyhogy csak telefonon vagy interneten tudok vele beszélni. Mi esne jól neki? Mivel segíthetnék neki hogy kitartson? Én még nem voltam kórházban, csak amikor megszülettem. Aki volt már, annak mi esett ilyenkor a legjobban?

2014. márc. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz bemenni?:D Láttad a Viharsziget c. filmet? Na olyan egy kórház is. Szegény barátod nem tudom hogyan fogja túlélni...
2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert elutaztam, és most távol vagyok tőle. Nehezen, és sokmindenről lemondva megtudnám oldani hogy találkozzak vele, de nem vagyok benne biztos hogy mennyire értékelné ezt.
2014. márc. 4. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

beszélj vele minél többet. Esetleg ha lehetőség van rá vegyél vagy készíts neki valamit amit beküldesz.

Én mikor egy hónapig benn voltam a kórházban a legjobb barátomtól kölcsönkaptam a PSP-jét, hogy ne unatkozzak.

2014. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noriee válasza:

Amikor az én barátnőm volt korházba annak is örült és jólesett neki, ha felhívtam,víberen beszélgettünk. Ha beszélgettek, akkor minnél kevesebbet a betegségről!

(Ha bárki szerint ez nem jó, akkor nem kell máris oltogatni csak próbáltam olyan választ adni ami esetleg jó jöhet!)

2014. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!