Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első állásinterjú, izgulás,...

Első állásinterjú, izgulás, kérdések?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam munkaajánlatot árufeltöltőnek. Jó helyen lesz és volt már tapasztalatom benne, csak akkor nem volt igazi interjú csak pár szöveg azt kész. Itt mennyire lesz komoly? Miket szoktak általában kérdezni, mennyi ideig szokott tartani? Nagyon izgulós fajta vagyok és enyhén szociális fóbiám van de már egy ideje küzdöm lefele. Csak nehéz még és félek, hogy valamit nem jól válaszolok vagy lemerevedek. Ha kérdezik a bérigényt amit szoktak általában arra mit szokás mondani, nekem mindegy igazából, a lényeg van vagyis lehetőleg lesz munkám. Egy ideje nem dolgozok, újra feltudom venni a szintet szerintetek, bele lehet jönni? Láttam itt sok kérdést ezzel kapcsolatban és azt írták, hogy írjam le a kérdéseket és válaszokat előre, hogy ne ott gondolkodjak sokáig, de nem tudom milyen jellegű kérdések szoktak elhangzani. Mit kell vinnem, jó mondjuk minden iratomat viszek magammal ilyenkor, de ha van még vmi plusz? Nagyon izgulok két nap és interjú :D .

2019. dec. 3. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Arufeltolto interjunal ne izgulj, annyit fognak csak kerdezgetni, hogy kideruljon, ha szellemi fogyatekos vagy. Ha nem, akkor pacsi. Egy lenyegeset tudok mondani, hogy ha megkerdezik, hogy neked van-e kerdesed, akkor legyen es kerdezz valami ertelmeset.
2019. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy lidl-ös állásinterjút volt tapasztalatom meghallgatni. Ott a főnök megkérdezte a férfit, hogy tudja-e, milyen feladatai vannak a Lild-ben egy eladónak (árufeltöltés, kasszázás, péksütik sütése, takarítás, raktárpakolás), hol látja magát ebben a cégben 1 év múlva, 5 év múlva, milyen a bérigénye. És mivel a férfinek túl jó tapasztalata is volt (először itthon dolgozott az Aldiban, majd németországban volt üzletvezető-helyettes az Aldiban, és úgy jött haza), ezért túl nagy fenyegetést jelentett a főnök nő számára és nem vette fel természetesen.
2019. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na meg is volt, pár perces volt az egész. Alapkérdések voltak. szerintem minden rendben ment :D. Szerdáig értesítenek melyik boltban vesznek fel :). Remélem felsveznek valahova.
2019. dec. 5. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!