Segít-setek!? :D

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra egy biztosítási céghez, és mivel ez életem első állásinterjúra, izgulok is mint a nem normális, de fogalmam sincs, hogy hogy öltözzek fel!

Normális, tiszta rendes ruhába, vagy félalkalmi öltözetbe?:)

Gondolom oda nem illik edzőcipőbe megjelenni, topánkám nincs, ezért marad a magassarkú, amibe menni sem tudok de azt megoldom valahogy.

Milyen kérdésekre számíthatok? Mi van ha nem tudok válaszolni valamelyik kérdésre?

Segítsetek!!!! :D

19/L



2012. okt. 23. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, felalkalmi.


Ha ott ugy erzed tul vagy öltözve, akkor legfeljebb mondj annyit, hogy meg akartad adni az allas szamara a kellö tiszteletet.

2012. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

kosztüm vagy félalkalmi


de ne nagyon izgulj, mert úgyis csak ócska értékesítői melót fognak ajánlani, amit csinálhatsz vállalkozóként, ha elég birka vagy és bevállalod...viszont gyakorolni jó lesz, hogy milyen az interjú :)


sok sikert !

2012. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan értékesítői meló lesz, úgy hogy ne izgulj. 8 hónapja keresek állást, ez idő alatt 4 ilyen állásinterjúba futottam bele, az egyiket még a kapuban otthagytam.

Jutalékra fog menni, lehet hogy semmi pénzt nem kapsz, vagy még te fizetsz az un. mentorodnak. Nem éri meg, de hát te tudod.


Az értékesítői állásinterjúkat nem kell komolyan venni, mivel végzettség nem szükséges hozzá nagyon, inkább ismerettség, de felvehetsz valamilyen kosztümöt azért.

2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a jutalékos melókat nagyon nem szeretném :(

Na mindegy maximum, ha olyan akkor köszönöm nem.

Kosztümöm nincs :D

Köszi az eddig válaszokat.

2012. okt. 23. 11:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó szerintem lemondom. Nem éri meg nekem a két óra utazás, azért hogy vagy kifizessenek, vagy nem...
2012. okt. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!