Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tegnap volt telefonos...

Ha tegnap volt telefonos állásinterjú és azzal bontottuk a vonalat, hogy keresni fognak a személyes interjú okán, akkor hány napig lehet remény, hogy behívnak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy naptól a végtelenségig... sok cégnél a "majd keressük" azt jelenti hogy nem te vagy az ideális jelölt, de még tallonban tartanak ha nincs jobb (utána persze elfelejtik megmondani, hogy már rég betöltötték a pozit). Ha ez történik akkor örülj neki, hogy nem hívtak - ilyen cégnél ne is akarj dolgozni :)
2019. dec. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es: meg is köszöntem nekik a korrekt tájékoztatást.
2019. dec. 5. 04:19
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es: igen, ismerem. Több olyan emberrel is beszéltem már, akiket 3-4 hónappal később kerestek meg cégek, ahova jelentkeztek. Gondolom, akkor éppen csak lemaradhattak, aztán meg amikor felszabadult megint a pozi, előnyből indultak.
2019. dec. 5. 04:27
 14/15 A kérdező kommentje:
Nos, végül tegnap jött egy sablon elutasító e-mail, hogy sajnos ezúttal mást választottak. Nem baj, megyek tovább.
2019. dec. 7. 06:23
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta találtam munkát. Ilyen sem volt még velem: a személyes interjú után 3,5 héttel hívtak fel, hogy aktuális-e még?
2019. dec. 26. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!