Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért engedékeny a nagyfőnök...

Miért engedékeny a nagyfőnök a vezetőkkel, a dolgozókkal meg kőszîvűbb? Ti találkoztatok ilyen helyzetekkel? 39/F

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl. egy vezetőnek megterhelő a bejövő hìvásokat kezelni. Viszont, aki fizikai munkát vègez, ahhoz rengeteg elvárást támasztanak, ezeknek megfelelni nem könnyű, emellett a csoporttársakkal szemben is harcolni kell, mert ez úgy működik, mint az állatvilágban. Aki erősebb, az tud érvényesülni. Az alkalmazottnak mi lesz a jutalma? Megbecsülés?
2019. dec. 5. 16:20
 2/5 anonim ***** válasza:
A saját bőrömön is tapasztalom. Egy kis csoportot vezetek, van pár emberem, mondhatjuk hogy vezető vagyok. Ha valamelyik emberem hibázik, elront valamit, akkor kitör a harmadik világháború. Ha meg én hibázok, akkor semmi nincs, max. elviccelődünk rajta. Az utóbbi időben már inkább én viszem el a balhét más helyett is, mert hozzám egy rossz szót sem szól, a dolgozókkal meg ordibál. Én sem értem miért, ráadásul még az a nyalizós fajta sem vagyok, hogy amiatt különösen kedvelne...
2019. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs mennyivel nagyobb felelősség és nyomás van egy vezetőn
2019. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha az ügyfelekkel beszèlni telefonon keresztül megterhelő, akkor mit mondjon egy betanított munkás, akinek minden kīvánságot teljesíteni kell....
2019. dec. 6. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod, pont erről beszélek.

A munkahelyed a vevőkből él.

2019. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!