Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szoktatok venni valamit...

Ti szoktatok venni valamit Mikulásra a kollégáitoknak?

Figyelt kérdés
Ez az első hogy a Mikulást a kollégáim között töltöm, vegyek nekik valami csokit vagy Raffaelot osszak szét közöttük Mikuláskor?
2019. dec. 5. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Vettem aprócsokit, szétosztom holnap. :) Én szeretem az ilyen gesztusokat.
2019. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig kaptam, általában a nők, azok közül is főleg az idősebbek mániája ez. Kisebb csokit, bonbont osztottak szét. Általában mire bemegyek az irodába már ott vár néhány csokoládé, aprósütemény az asztalon, sokszor azt sem tudom kitől van, de hát ha már kaptam megeszem ;)

Én nem szoktam vinni. Tavaly karcsonykor már kezdtem magam kellemetlenül érezni, mert Mikulásra is megannyi csokit hoztak egyesek, karácsonyra meg apró csetreszeket osztogattal - pl. karácsonyfadísz, angyalka, gyertya, stb.. így hát sütöttem zserbót és az utolsó nap bevittem (nem szeretek értelmetlen csetreszeket vásárolni, meg nem is voltam olyan boltban). Egyesek megkóstolták, volt aki "diétára", "ilyen olyan érzékenységre" hivatkozva nem evett belőle, így hát még nekem is jutott.

2019. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!