Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is várjátok már a holnapot,...

Ti is várjátok már a holnapot, hogy végre dolgozhassatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat,nem a kérdésre válaszolok, csak a 10-es válaszra írok


Itt ez megy, én multkor egy olyan kérdésnél hogy "Miért utálják sokan a karácsonyt", lemertem írni hogy én nem utálom végülis, meg hogy örülök hogy élnek még a szüleim,és hogy velük tölthetem és hogy őszintén sajnálom akinek nem, na ezt is lepontozták. Még én kérek elnézést, hogy én örülök hogy nem haltak még meg. Jó, elhiszem hogy nem mindenki szereti/jön ki jól a szüleivel, de ettől még nem kell lepontozni azt aki meg igen.

2019. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Várja a fene! Úristen, hát ki várja azt, hogy megint gályázhasson csak azért, hogy ne haljon éhen?? Az egy kényszer, miért VÁRNÁM? Kell, és kész. De várni...... dehogy. A hétvégét. AZT várja az ember. De egy munkanapot??
2019. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!