Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Senkim nincs, folyton beteg és fáradt vagyok, a munkám volt az egyetlen ami számított de most ott is elromlott annyira minden, hogy már sírva járok dolgozni. Nem látom a holnapot. (40)

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Isten is uzente a foldmuveseknek hogy 7 ev utan pihenni kell a foldet hagyni 1 egesz even at. Neked is jar az 1 ev kihagyas, mondj fel es pihenj (ha megteheted).
2019. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez valóban megoldás lenne. Csak anyagilag nem engedhetem meg magamnak. :(
2019. nov. 9. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor talan karrier valtas. Sokan vannak akik eletuk kozepenel szakmát váltanak. Informatikusból pék lesz vagy fordítva.
2019. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira kész vagyok, hogy ehhez nincs erőm meg ötletem sem.
2019. nov. 9. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Antidepi adhat egy kis hátszelet, amíg talpra állsz
2019. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok drogozni. Sajnos attól nem lesz se családom, se új munkám, se gyeremekem, se egészséges nem leszek. De ha elkezdek mondjuk hallucinalni tőle vagy öngyilkos gondolataim lesznek esetleg elájulok akkor nem tudom mit csinálnék tök egyedül.
2019. nov. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!