Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaptok 13. havit ajándékba?...

Kaptok 13. havit ajándékba? Tőlünk idén vették el, rendesen le is esett a morál és a létszám is

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 19:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

"Lapogathatja a saját vállát a munkaügyi központ bejáratánál a 3897-es sorszámot másik kezében "



???


Már miért is? Volt aki úgy ment el innen, hogy még le se telt a felmondás már aláírt másik helyen.

Volt aki letelt a felmondás és másnap de szó szerint másnap már kezdett is.


Manapság nem jellemző (ha képzett emberekről van szó) hogy 3000. a munkaügyi hivatalban (ami mellesleg ebben a formában 2012ben megszűnt....)

Ma felmondok jövő héten kezdek másutt.

2019. dec. 9. 11:44
 22/31 anonim ***** válasza:
51%
Tudod, nem az a jellemző a ma Magyarországára, hogy "máma itt, holnap ott", - nagyon szerencsésnek mondhatod magad, ha te ezt így megteheted, mert nem ez az általános helyzet. 40 éves kor felett pedig már emberszámba sem veszik gyakorlatilag a munkáltatók a munkavállalókat. Ebben pedig az a "vicces", hogy egyre többen hemperegnek az "utcán" (munka nélkül) a 40. életévük és a folyamatosan emelkedő nyugdíjkorhatár között elhelyezkedő korcsoportokból. Szerencsére te erről semmit nem tudsz, mert az orrodnál tovább - a jelek szerint - nem vagy képes tovább tekinteni, látni! Na, puszil a Nyuszi!
2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Szerencsére te erről semmit nem tudsz,"



Az a sok hentergő annak büdös a munka. A mi cégünk raktárost égen földön alig talál, azonnal be lehet lépni nem kell semmi, 8 általános erkölcsi és fizikai teherbírás.

A bér nem sok, bruttó 210 + pótlék. Alig van ember.

Tessék, az utcán hentergés miatt ide lehet jönni.

Csak aztán itt csinálni is kell ám valamit.

Az úgy már nem lesz jó a sok hentergőnek.

2019. dec. 9. 11:53
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem jó dolog a gyűlölködés eszközéhez nyúlni az objektív gondolkodás helyett - és te jelenleg most ezzel próbálkozol. Szoktál gondolkodni is, vagy csak vagy? Mit gondolsz, jókedvében van sok ember otthon - amikor az emberek túlnyomó többsége havi jövedelemből próbálja meg fenntartani magát vagy a családját? Mit szólsz arra, hogy nem mindenki alkalmas arra, hogy fizikai munkát végezzen? Bizonyára naponta jelentkeznél a Cooper-teszt teljesítésére abban az állapotodban, amikor olyan visszeres a lábad, hogy csak amíg a wc-re kimész, annyi idő alatt majd bepisilsz a fájdalomtól! Esetleg egy vesével élsz,... Rövidlátó, cukorbeteg vagy!... És n számú betegség van, amely mellett még el lehet tengődni a világban, de komoly munkát nem találsz vele, ha megveszel sem. Tudom, - mindenki bukjon fel, aki - szerinted - "selejt", - de egyszer eljön majd a te időd is és a kiszolgáltatottság, tehetetlenség, családbarát munkáltatói megközelítés majd felnyitja a most még csukott szemedet, remélem! Fogod te még más szemszögből is vizsgálni a világot! Ez nem fenyegetés, - ezt az élet írja és mindent csak akkor fogsz megtudni, miután "lapoztál"...
2019. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
És tudod mit?! Kérlek, állj a tükör elé és folytasd magadban a civakodást, - én nem leszek ebben további partnered! - Össze ne verekedjetek! Pá!
2019. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, hol laksz?


Én is raktárban dolgozom, 320 000 nettó, évi 250 000 SZÉP kártya, most 100% 13. havi fizu, karácsonyi buli, munkaruha, cipő, rendezvények, külföldi út, napi tea/ásványvíz, gyümölcs, benzinpénz/utazástámogatás.

2019. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"Kérdező, hol laksz?


Én is raktárban dolgozom, 320 000 nettó, "



Bp de kösz van állások és nem megyek el raktárba se 300-ért se 3x 300-ért se.

Nem keresek 300-at egyébként nem nettóban még bruttóban sem, de nem is vagyok raktárban.

2019. dec. 9. 16:23
 28/31 anonim ***** válasza:
Értem. Miért nem keresel jobban fizető állást, ahol van 13. havi fizetés is?
2019. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

"Miért nem keresel jobban fizető állást, ahol van 13. havi fizetés is?"


Hol írtam hogy nem azt teszem? Azt teszem.

nem hajt a tatár van helyem nem kell mindenáron valami. Meg aztán így dec közepén nem sok szansz van jan végéig kb a fű se nő sehol.

2019. dec. 9. 17:52
 30/31 anonim ***** válasza:

Azt hittem egy nap alatt van másik munkahely. :)


Sok sikert!

2019. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!