Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen (volt) a mai napon a...

Milyen (volt) a mai napon a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szar, mert ma is lecsesztek a semmiért.
2019. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dög unalom, kevés meló. Még mindig a megfázásommal a küzdök, így volt ma jó.
2019. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a gyakorlatot csinálom, a napom mondhatni eléggé unalmas volt, csak úgy mint máskor. 10/3 , ha ponttal fejezem ki.
2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Majd holnap, ha megyek dolgozni, megkérdem a többieket, milyen volt a mai napjuk.
2019. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Be jöttem 2 re, jönnek a vendégek dögivel még mindig, sok a dolgom, recin vagyok, segítek nekik, de a pénztáros lebetegedett, így az is én vagyok, meg a területen rendet kell tartani... 10 kor zárunk, majd mire kimennek a vendégek lesz fél 11 jó esetben de nem baj, mert hajnalig zártkörű rendezvény miatt nyitva vagyunk, úgyis itt maradok (túlóra) Hétköznap még viszonylag lazának számít, csak most lebetegedések vannak... Hétvégén sokkkkal sokkal többen vannak, ma legalább nem kellett rohangászni meg teltházat kezelni.
2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindig úgy van, hogy pl.: 24h.-ra valaminek készen kell lennie, akkor mi még 23.59-kor vagyunk a legnagyobb munkában... Most is ez volt, de tök nem éri meg.
2019. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!