Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jövőre tényleg csökkenni fog...

Jövőre tényleg csökkenni fog a szabadság a munkavállalóknak?

Figyelt kérdés

Ma mondta az egyik kollégám, hogy hallotta, jövőre változás lesz ezzel kapcsolatban. Mindenkinek csökkenni fognak a szabadnapjai. A felesége pl 10 nappal kevesebb szabadságra mehet majd. Rákerestem a neten, de nem találtam erről semmit.

Nekem idén 21 nap járt, ha 10-et elvesznek, kb egyenlő a nullával.

Tud valaki valamit erről?

25N


2019. dec. 10. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt mondom, hogy jövőre minden levesbe kötelező lesz Erős Pistát tenni, azt is elhiszed?
2019. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Kollegad hulyesegeket beszel.
2019. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell mindenkitől minden hülyeséget elhinni.
2019. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is butaság. Viszont az tény, hogy a kormányhivatalokban, pl. kormányablakban dolgozóknak az idém 5 nappal csökkentették a szabijukat.
2019. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha így lesz akkor sztrájkolni kell, be kell szüntetni a munkát mindaddig ameddig a munkavállalók nem részesülnek emberséges bánásmódban. Nehogy már a nyúl vigye a puskát, örüljenek, hogy egyáltalán van aki munkát vállal ebben az országban...
2019. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeséget hallott. Ha módosítani akarják az MT-t a csapból is az fog folyni. Nem lehet hogy valami hoax oldalon tájékozódott az ismerősöd?
2019. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Amikor ilyesmit olvasok, szinte fizikailag fáj, hogy egyes embereknek senki sem tanítja meg a kritikus gondolkodás képességét.
2019. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A felesége a megyeházán dolgozik. Onnan jött az infó. Viszont gyanús volt, hogy neten sem találtam semmit erről, hírekben sem volt szó róla. Pedig biztos lenne felháborodás emiatt. Jogosan...
2019. dec. 10. 17:57
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Elvben lehetséges olyan, hogy valamit titokban akarnak bevezetni, volt már rá példa. Elég gyakori az a módszer, hogy hirtelen felfújnak valamilyen jelentéktelenebb, mondvacsinált ügyet aztán ameddig az ország azzal van elfoglalva, fű alatt titokban törvényt hoznak annál sokkal jelentősebb és az emberek életét általában rosszul érintő más dolgokról. Ezt az eltereléses módszert alkalmazzák az emberek megtévesztésére. Pl. a migránsőrület idején egy csomó olyan törvényt hoztak, amellyel megváltoztatták a népszavazások rendjét úgy, hogy a legközelebbi voksolásnál már előnnyel indulhassanak és az eredményeket kedvük szerint formálhassák. Ameddig az emberek migránsoztak, addig ők jó mélyen belepiszkáltak a választási törvényekbe és ezt csak elég kevesen vették észre.
2019. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A barátomnak is mondtam ezt az előbb. Azt mondta ő is hallott erről a dologról és kb 8-10 nap szabadságom lesz majd csak. Ha ez igaz akkor durva. Hú hát lehet van ebben valami igazság. :( Ha valaki talál valamit a neten, akkor linkelje legyen szíves.
2019. dec. 10. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!