Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hol dolgoztok? Mi a legnehe...

Ti hol dolgoztok? Mi a legnehezebb a munkatokban? Miért szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Operátorként dolgozom egy kisebb létszámú cégnél. Legnehezebb a monoton munka.
2019. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Vállalkozó vagyok. Szeretem, mert a "fizetésem" magasabb, mintha máshol alkalmazott lennék. Nincs hülye főnököm, aki megmondja mit kellene tennem. A munkám a saját vállalkozásomban térül meg, így mindig érzek motivációt, hogy a maximumot nyújtsam.


Ellenben utálom, hogy nem tudok elszakadni az elvégzendő feladatoktól. Mikor alkalmazott voltam fixen 8 óra munkavégzés után hazamentem és másnap reggelig eszembe nem jutott, hogy a munkával foglalkozzak. Most, ha hazamegyek, akkor is a fejemben van mit kell másnap intézni stb.

2019. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Iparjogvédelem területen dolgozom, szeretem mert változatos és nagyfokú precizitást igényel, nehéz benne, hogy nagyfokú precizitást igényel :D
2019. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uszodàban dolgozom, gyűlölöm, ès a legnehezebb a hülye vendégek elviselèse.
2019. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szociális területen dolgozom, bármelyik nap gázos lehet.

A legnehezebb benne a kapzsiság...

Nem szeretem, de nincs más választásom.

2019. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy autóipari cégnél dolgozom. Folyamatfejlesztéssel, projectbevezetéssel foglalkozom.

A legnehezebb egyértelműen a hozzá nem értő és a feladatát nem eléggé komolyan vevő emberekkel a munka (kollégákkal, belföldi, külföldi partnerekkel egyaránt)

Azért szeretem mert változatos, kézzelfogható eredménye van a munkámnak kicsiben és nagyban is.

2019. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Pénzügyi terület.

Legnehezebb az idövel gazdalkodni.(minden egyszerre kell mindenkinek es azonnal, es ez kb mindig-de ez jo is benne, adrenalint ad-söt, függöseget is okoz szerintem amugy-szabalyosan elvonasi tüneteim vannak hétvégéken,stb)

Amiert szeretem, hogy nem kell emberekkel emberi mivoltukban dolgoznom, azaz talalkoznom sem. (Pl telefonon/mailben egyeztetünk az alvallalkozoval, különbözö osztalyokkal, vezetökkel, v könyvelökkel v ügyvedekkel, szàmadatok elemzesek problemak, azok megoldasai stb a téma, es totàl kimaradnak a beszelgetös muszaj jopofizos, muszaj egymassal kijönnünk-, stb pl ünnepes, köszöntös, vagy empatianyujtos, vagy treninges körök. Full személytelen. Ugy tegezödünk akikkel együtt dolgozom hogy soha az eletben mégcsak nem is làttam. Imàdom.

Ha probalom besaccolni kb 50-70 emberrel dolgozom együtt(különbözö cégek, osztalyok, vezerek, könyvelök, ügyészek, berügyesek, adohatosagik, igazsagügyik,csopvezek,technikusok, stb) online altalaban forro droton, napi szinten, azaz azonnali informacioaramlas megoldott, es ebböl lattam eddig 4 föt. A többieket azt sem tudom hogy néznek ki.

De nem is akarom tudni mert alapbol a fejemben mindenki szép, mivel mindenkinek jellemzöen vàg az esze, azonnali valaszokra kepesek, magas szinten értöképesek, rugalmasak, imadok velük kommunikalni is, repkedek örömömben hogy senkinek nem kell magyaraznom meg 2 szer mondani semmit, de eddig akit meglattam csak csalodast hozott, hogy uristen ez hogy néz ki.


A fejemben valahogy mindig azt hiszem hogy akivel online/telon beszelek es szuperagy és szabalyosan imàdom, vagy birom a vezetöi dominanciat is, az olyan ffias, szoval a fejemben mindenki tökéletesen néz ki.

2019. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Digitális nyomdában dolgozok. A legnehezebb az, mikor az ajtóig áll a sor, mindenki puffog, cicceg, sóhajtozik, de nem tudok maximum fokozatnál gyorsabban pörögni a pult mögött.

Ezt leszámítva nagyon szeretem, a hobbim a munkám, és a kötészetek tetszenek még nagyon. A kollégáimmal is jóban vagyok.

2019. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!