Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vegyek a munkatársamnak...

Mit vegyek a munkatársamnak karácsonyra? Ti mit fogtok adni?

Figyelt kérdés

Van 1 nő akivel jól kijövök többiekkel nem annyira. És neki szeretnék valamit adni karácsonyra mert kb egesznap együtt dolgozunk.

25 éves

Én is nő vagyok és 24 éves


2019. dec. 14. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Soha nem ajándékoztam kollégát karácsonyra, és nem is várom el. A családomba is igyekszem b3vezetni az ajándék-mentes karácsonyt. (Gyerekünk nincs, így jóval könnyebb)
2019. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ajándékzacsiban otthon sütött mézeskalácsot?
2019. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak azért, mert egész nap együtt vagytok, meghogy jól kijöttök egymással, attól még nem feltétlen kellene neki adni ajit.

Végy mézet neki kisebb kiszerelésben többfajtát.

2019. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De attól félek hogy majd ő ad valamit én meg semmit. Ezért inkább akarok adni
2019. dec. 14. 22:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert szülinapomra is kaptam tőle sütit csokit. Azt sem tudom honnan tudott róla hogy szülinapom van
2019. dec. 14. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

1. kérdésre: Semmit.

2. kérdésre: Semmit.

2019. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
De, azert szerintem vegyel neki valamit, ha mar egesz evben egy legterben vagytok es jol kijottok. Esetleg valami kulonlegesebb csokit (ne egy suttyo bocit vagy milkat).
2019. dec. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha kedveled vegyél, nőnek tök könnyű. Mi húztunk és olyat húztam akit két hete láttam először kb...tök jó. Utálom az egész ilyesmit, venni kell az óvónőknek, venni kell a tornatanároknak, a gyerekorvosnak, a kollégának...ha csak mindenkinek 2000 ft-ér veszek, már el is ment a karácsonyi ajándék budget fele....


Bocs az offér. Vegyél neki karácsonyi plédet az mindig jól jön vagy egy jó konyhai tároló üveget pl kávénak

2019. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
meleg kézfogást vagy egy ölelést. az ingyen van, és lehet jobban örül neki, mint valami felesleges kacatnak.
2019. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú én a hajamat tépem ettől :D Nem elég a családban az ajándékozás, még a munkahelyen is...

Nálunk korábban minden munkahelyemen a cég adott ajándékot (ajándékcsomagot) a dolgozóknak (tea, bonbon, virág, mécses, illatgyertya, ajtódísz, stbstb.) azonban az előző munkahelyemen nem kaptunk. Ellenben a munkatársak hozták az utolsó néhány nap a kis ajándékaikat mint pl. saját készítésű kötött ajtódísz, asztaldísz, gyertyacsomag, karácsonyfadísz, stb. Már én éreztem magam kellemetlenül, bennem meg sem fordult, hogy adjak ajándékot. Fene se akar ilyenekre költeni, na meg ezek miatt a boltokat járni. Így hát utolsó napra vittem be az itthon készített karácsonyi süteményeimből, volt akinek ízlett, volt aki panaszkodott, hogy glutén, laktóz, ilyen olyan érzékeny.

Én a múltkor egy ismerősömtől a segítségemért cserébe kaptam egy kis ajándékcsomagot: teaválogatás, drága bonbon, illatgyertya, karácsonyi ajtódísz. Hasonlót ajánlok neked is egy kis ajándéktáskában.

2019. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!