Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell kiakadni azon ha...

Miért kell kiakadni azon ha megkérdem a munkahelyen lesz-e pulykapénz karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most ezen mit kell kiakadni? Csomó helyen van jutalom pulykapénz karácsonyra, van ahol 13. havi stb.

Én meg rákérdeztem itt mi és mennyi várható pulykapénznek. Kiakadtak kiabáltak hogy menjek oda ahol van és miért lenne stb.

Miért olyan provokatív ez a kérdés? Ha nincs hát nincs de miért nem lehet lezárni azzal hogy „nem lesz „ és pont?


2019. dec. 2. 11:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Azért háborognak mert olyan kérdezte, aki még csak pár hete van a cégnél.

(Ha régebb óta ott lennél, akkor már tudnád.)

2019. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Azért háborognak mert olyan kérdezte, aki még csak pár hete van a cégnél."



8 éve vagyok a cégnél soha az életben nem kaptunk soha az életben nem kérdeztem rá miért nem, csak gondoltam rákérdezek mégis mit reagálnak. Már tudom.

Szegénységi bizonyítványuk.

2019. dec. 2. 11:45
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

What the FUCK?! 8 éve ott vagy, és nem tudod, hogy mennek ott a dolgok?!

És még csodálkozol, hogy kiakadnak...? Jézus gyere le...

2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Balázskáéknál sose volt és nem is lesz! Tudhatnád! Minimálbérről mész a koporsóba.
2019. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2019. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

„8 éve ott vagy, és nem tudod, hogy mennek ott a dolgok?“



Már bocs de az hogy X éve úgy mennek a dolgok ahogy mennek evidenssé teszi hogy akkor ítéletnapig így fognak menni?

Az még véletlenül sem elképzelhető hogy valamin VÁLTOZTASSUNK? nem, az ugye nem... az pénzbe kerülne. Az úgy nem jó.


Csak halkan jelzem azon cégek akik még 13. havit is adnak azok se jófejségből adják és azok se adtak mindig. Csak rájöttek nem csak megszerezni kell a munkaerőt de nem árt megtartani se.

Meg aztán uram bocsá az se mindegy hogy az a dolgozó hogy ÉRZI magát a munkahelyen. Mondjuk ez egy sutyerák magyar kkv vezetőjének már magas.

2019. dec. 2. 11:55
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Akkor faxért vagy ott 8 éve, ha nem jó? Pofád az van.
2019. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

" Csak rájöttek nem csak megszerezni kell a munkaerőt de nem árt megtartani se."


Pulykapénz nélkül is ott vagy már 8 éve!!

Akkor miért adjanak? He?

2019. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő Balázs, a munkaügyis troll. Nem kell vele foglalkozni, minimálbéres gyári munkás alkoholista főnökkel.
2019. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tetszik, hogy rabszolga vagy, akkor majd szóljál a büfében a Spartacus nevű kollégádnak, hogy csináljon már valamit...
2019. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!