Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy több...

Mit csináljak, hogy több interjúra hívjanak be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon sok helyre küldöm szét az önéletrajzomat, de alig van, aki visszaír. Összesen két ilyen volt az elmúlt hónapokban, az egyiknél megbuktam az interjún (ki kellett töltenem egy logikai tesztet, és 80%-os eredmény kellett volna, hogy fölvegyenek, de az ewnyém csak 70%-körül volt), a másikra fölvettek, de két hét után otthagytam, mert annyira horror volt és annyira keveset fizettek (nem csodálom, hogy nem találnak embert). Nem tudom, mit csinálok rosszul, mert csak olyan helyekre jelentkeztem, ahol megfelelnék az álláshirdetésben leírtaknak és az önéletrajzom sem rossz szerintem. Van valami mód arra, hogy jobban fölkeltsem a lehetséges munkaadók figyelmét?


2019. dec. 15. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

"csak olyan helyekre jelentkeztem, ahol megfelelnék az álláshirdetésben leírtaknak és az önéletrajzom sem rossz szerintem"


Röviden és tömören:

Kettő közül legalább az egyik nem igaz.

2019. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, akkor csak az önéletrajzommal van baj, mert tényleg nem jelentkezem olyan helyre, ahol nem felelek meg a kritériumoknak. De nem értem, mit cisnálok rosszul, minden fontos információ egyértelműen és átláthatóan rajta van az önéletrajzomon, meg egy csomó cikket elolvastam, hogy mire kell figyelni önéletrajz íráskor, és figyelme vettem a leírtakat. :(
2019. dec. 15. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mostanában sorra kapom az elutasító e-mail-eket, előtte azt se nagyon küldtek, interjúra legutóbb nyáron hívtak. Nemrég egy munkaügyis kiközvetítésen voltam, de ott se rám esett a választás, pedig egy min. béres, alkalmi bejentéses, irodai monoton munka lett volna.
2019. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!