Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon rosszul jönne ki ha...

Nagyon rosszul jönne ki ha megmondanám a főnökömnek hogy unatkozom a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem rég indult az egész nincs nagyon munka.Már beleuntam a semmittevésbe, fölöslegesnek, haszontalannak érzem magam és ez kihat rám. Nem is várja hogy csináljam nincs mit ha kell valami azt mondja.Ha kérdezem van-e mit csinálni azt mondja nincs.Úgy érzem többet is belefektethetne a képzésünkbe ha majd lesz munka nehezebb lesz mindent elsajátítani.
2019. dec. 18. 07:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem tetszene a munka-csak legyen már munka,mert nem szeretnék 7-8 órát unatkozni mindennap nekem is a munkám kb.1-2 óra tehát a maradék 6ora kínlódás.
2019. dec. 20. 11:44
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
foglald el magad , felnőtt vagy nem óvodás hogy ne bírj kivárni 6 órát vagy válts ha ennyire "rossz" dolgod van
2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként szerintem nyugodtan mondd meg a főnöknek, aztán ha 1-2 hónap alatt nincs változás, akkor keress másik munkahelyet!

Nem mindenki ugyanolyan, van akinek ez az álommunkahely, de úgy látszik neked meg nekem nem az, és semmi nem ér annyit, hogy éveken át olyan munkahelyre menjen az ember, amit nem szeret és ahol napi 5-6 órákat kell végigunatkoznia!

2019. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne ez mert nyugis,csak legyen munka mert ez így túl nyugis és az se jó. Most indul az egész de hátha hamarosan változik a helyzet.
2019. dec. 20. 13:13
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Aki nyugis helyet akar, az menjen portásnak, én így gondolom!
2019. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
aki meg az menjen a sorra én azt moindom:)
2019. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, de én pörgős munka alatt, nem a gyári szalagmunkát értettem. :D
2019. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!