Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kisgyerekek mellett kezdtem...

Kisgyerekek mellett kezdtem újra dolgozni. Próbaidő alatt vagyok, de mindenki úgy kezeli h már biztos maradok. Kezdjem el jelezni hogy nem tetszik a hely vagy csak mondjak fel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a próbaidőm, már letelt 3. Nagyjából mindenbe betanultam, szeretem is és jól érzem magam, de az ígért munkaidőhöz képest jócskán rá kell húzni, hogy minden dolgommal végezzek. Sajnos mindenki ezt csinálja, én viszont nem szeretnék ebbe még egyszer belemenni. Nagyon kevesen vannak és nagyon számítanak a munkámra, de látszik hogy ez nem fog változni és én egyre inkább hajlok a felmondás felé. De az a baj, hogy ők már alapnak veszik h maradok, céges kulcsok, névtáblák, e-mail cím... Mi a véleményetek? Hogy mondanátok fel?
2019. dec. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két pont között a legrövidebb az egyenes. Megmondod és kész. De azt is mondd meg, hogy ha nem kellene ráhúzni akkor tudnál maradni.
2019. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik hogy nagyon szívesen maradnál de sajnos a munkaidő végén kénytelen vagy hazamenni a gyerekedhez akkor is ha nem vagy minden munkával kész. Kérdezd meg, hogy így is okés- e nekik.
2019. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos pont ez derült ki, hogy nem okés nekik, ill. persze mondják hogy menjek el nyugodtan de aztán cseszegetnek h kupacban áll a fénymásolandó csináljam meg. 9-10 órát dolgozom plusz utazás ami 12-13ra jön így ki. És minél több dologba tanultam be ez annál rosszabb lett, mert egyre jobban terhelnek. Az ígéretekre meg már ráfáztam párszor.
2019. dec. 18. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
En ugy hogy talàltam jobb lehetösèget.köszönöm.
2019. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felmondasz s kész.


Máskor pedig olyat vállalsz, ami igényeidnek megfelel.


Papír munka viszont egyszerűbb, mintha fizikai melót nyomnál.


Vannak lehetőségek otthon végzett pénzkeresésre, csak sokaknak se fantáziájuk, se hozzá értésük.


:(

2019. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!