Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány évesen vagyok elkésve,...

Hány évesen vagyok elkésve, hogy lépéseket tegyek az álommunkám irányába?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 23:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Tudok személyautót vezetni, és szeretem is. Csak eddig nem volt lehetőségem letenni a jogsit. 🤷‍♀️ Már nem azért, de minden normális embernek vannak álmai, amik úgy kezdődnek, hogy elkezd érdeklődni valami iránt, tök mindegy, hogy van-e benne tapasztalata, vagy sem, a lényeg, hogy szeretné, ha lenne. :D Ennyi erővel azok is komolytalanok, akik orvosok akarnak lenni? Elvégre kétlem, hogy valaha is végrehajtottak volna egy műtétet. Vagy az nem gáz, mert ahhoz diploma kell? Az ügyvédek, a jogászok, a rendőrök, a tűzoltók, a mentők? Nekik se volt tapasztalatuk a szakmájukban, mielőtt elkezdték volna. Ők is komolytalanok? Mellesleg nem soroltam fel a világ összes foglalkozását, hogy "ohh, ez is szeretnék lenni, meg ez is, jaa, és ez is"... Kettőt írtam. Kettőt. Azta. Pokolra velem.
2019. dec. 20. 00:50
 22/22 anonim ***** válasza:
Nők, pff :D :D :D
2019. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!