Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Auchan Áruházban szeretnék...

Auchan Áruházban szeretnék dolgozni, elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik ott dolgoznak. Tudnátok segìteni?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak találtam ezt a munkahelyet elhelyezkedés szempontjából. Tudnátok nekem információkat adni, hogy milyen ott dolgozni? Milyen a vezetőség? Fizetés? A dolgozók teljesítményét miképpen honorálják? Milyenek a munkatársak?Hogyan érzitek ott magatokat? Bármi, ami eszetekbe jut.
2019. dec. 19. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, az Auchannak megvan a maga kellemes atmoszférája, aminek a Tesco a közelében sem jár. De ezt addig érzed igy, amig vásárlóként vagy benne. Dolgozóként viszont állitólag éppen forditott a helyzet. Ami egyébként logikus is, mert egy áruház vagy vásárló-centrikus, vagy dolgozóbarát. Két urat nem lehet egyszerre szolgálni.


Ennek ellenére engem is jobban vonzana az Auchan még ennek tudatában is.

2019. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, az Auchan mint munkahely korrekt. De a kollégák sötétebbek mint mordor. Mindig rinyálnak valami miatt. +


"A dolgozók teljesítményét miképpen honorálják? "


Ha jól dolgozol nem rúgnak ki :D De ez van mindenhol.

2019. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ti is bátran ajánlanátok bárkinek, családtagnak is, hogy érdemes oda pályázni. Igaz?
2019. dec. 19. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam boltban,utáltam.Annyi nő egy helyen,állandóan fúrják egymást,meg csak akkor menj boltba dolgozni,ha jók az idegeid.A vevők közt is vannak nagyon kiakasztóak.
2019. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani : Neeeeeeeeee

Kétszer is dolgoztam Auchanban, egyszer 1,5 évet, egyszer két hónapot, míg nem találtam jobbat. Kasszásként, de ha kellett tölteni, akkor ki kellett menni sorra is árut tölteni, de voltam fagyis is, és csemegepultos is, és vevőszolis is. Kasszásként borzalmasan sz@r,pl a le értékelt termékeket rendszeresen nem lehet beolvasni, és a termék kód is olvashatatlan, akkor veled fog balhézni a vevő. Ha valamit nem a kiírt áron visz a gép, küldheted a vevőszolira, de előbb veled fog balhézni. Ha nagy a sor, mert kevés a kasszás (mert kevés a fizetés), akkor is veled fog balhézni a vevő. Ha késik a váltásod, a te szünetedből megy az idő,vagy te mész haza később. Ha pont beesik a kassza záráskor egy havi nagybevásárlásos két bevásárlo kocsis pár, akkor ott fogsz még szopni 1 órát legalább, így a túlóra kötelező, de kifizetik. Én nekem ez volt az egyik ok, amiért felmondtam, mennem kellett volna oviba, de többször is volt ilyen, hogy épp beértem ovi zárásra, mert nem tudtam időben zárni. Váltó pénzt nem lehet kérni, a vevőktől kéregetni kell az aprót, ha többen fizetnek egymás után papírral kis tételért, megszívtad. Ha balhézik veled a vevő, a biztonsági őr 1000% nem fog odajönni. Tartani kell egy elég magas termék /perc arányt, ami tartható, de ha nagyobb méretű termékek miatt kevesebb lesz, be állítanak mögéd egy "revizor". Ha nyitós vagy, az első busz előtt, ha záros, az utolsó busz után mész haza, ha nincs autód, megszívtad, a fizetés viszont elég gyenge, abból nem lesz autód. Csak ha a párod jobban keres, és van autója. Az Auchan és a Tesco munka szempontjából 1 szinten van, a Tescot is kipróbáltam 1 évet, egyikbe sem mennék vissza.

2019. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen biztonsági őrös dolgom nekem is volt, egy agresszív részeg csöves elkezdte löködni a kollégámat, a biztonsági őr ott állt tőle 5 méterre és csak nézte. Pontosabban nem is nézte mert elfordult.
2019. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!