Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm kitalálta, hogy...

A főnököm kitalálta, hogy karácsony alkalmával hátrányos helyzetű tanulókat fog támogatni alapítványokon keresztül. Szerintem ez jó ötlet, ti is szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen jó ötlet alapvetően, de én nem bízom semmilyen alapítványban. Valahogy közvetlenebbül juttatnám el a támogatást.
2019. dec. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyessel: a közvetlen eljuttatás hatásosabb.
2019. dec. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne alapítványokon keresztül hanem facebook segítségével. Én biztos nem tömném az alapítványok vezetőinek a zsebét.
2019. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet le tudja irni az adojàbol es csak azert foglalkozik alaoitvanyokkal.

Nalunk is szokas söt eddig minden volt munkahelyem is ezt csinalta. Még maraton futasra is mentek a dolgozok valami rokkant alapitvany altal szervezettre.

Mindemellett szàzmillios tételü céges szamlarol kemèny 100.000 Ft -t utaltak az alapitvànynak.

De pl alapitvanyi hatterü alap szamitogepes tanfolyamra (szechenyi terv unios penzböl)a dolgozokra meg 2 milliot kifizettek.

2019. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*folyt

Szoval az adakozàs mögé a hatterbe ha belenéznél mar nem is tünik a cégadakozàs szép gesztusnak.

2019. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!