Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem szeretek valakit de...

Ha nem szeretek valakit de írt nekem hogy boldog karácsonyt mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon nem bírom őt néha már nem is köszönök neki. De ma írt hogy boldog karácsonyt.

Nő vagyok ő is nő


2019. dec. 24. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ird oda, hogy "Neked is." Ennyi.
2019. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kívánom neked is...
2019. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha oda-vissza ilyen a viszony, akkor válaszolj neki a szokásoknak megfelelően. Egy boldog karácsonyt/születésnapot/egészségedre/jó napot kívánok sem jelent semmit, ha az muszájból, illemből "jár", nem azért mert te úgy is gondolod. Ha te ilyen jelleggel kaptad, ugyanúgy belefér egy semmitmondó köszönet vagy viszont kívánás. Kivéve, ha nem érdekel más és mások véleménye, amit esetleg kialakítanak rólad. Ez erősen közösségfüggő, hogy kinek fér bele ignoránsnak lenni, és ki kényszeredik mindenféle közhelyes dolgokra, mert elvárják tőle, esetleg hátrányba is kerülhet a hiánya miatt.
2019. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ird, hogy Kellemes ünnepeket. Semleges, udvarias.


De ha nem válaszolsz, az sem baj, úgyse veszi észre, ilyenkor úgyis egy rakás embernek mennek az üzik sokaknál.

2019. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én válaszolnék neki annyit hogy boldog karácsonyt neked is.Neked lesz jobb érzés.

Mondjuk akit ennyire nem bírok,nem ismerősöm online.

2019. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Muszáj volt vissza jelölnöm mert akkor hallgathatom örökké hogy milyen bunkó vagyok mert tudom hogy ilyen és elmondana mindenkinek. Annyit írtam neki h neked is.
2019. dec. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!