Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 évesen rájöttem h nem...

29 évesen rájöttem h nem szeretek dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Villanyszerelek de 2 hónapja felmondtam már mehetnék a másik helyre de majdnem olyan mintha megerőszakolnának.

Tudom h az lesz h 2-3 hét után nem fogok már szombaton ként bejárni mert elvárnák h menjek de egy idő után kimerülök egyre kevesebb energiám lesz felkelni se lesz kedvem mindíg azt érzem h csak dolgozok dolgozok dolgozok dolgozok és dolgozok és utálom nyomasztó és egy oidő után felfogom mondani mer nem bírom hiába jól fizet mentálisan se nem érdekel munka sose ott járnak a gondolataim és lefáraszt. Úgy Érzem megalázom magam és pocsékolom az időm és depresszióba fordulok és mivel megint hollandiába megyek tudom h egy raklap füvet megint elfogok szívni h tompítsam magam és a stresszt nem nekem való az egész se a fizikai munka se a szociális közeg és a kötött monoton munkavégzés kelileg lemerít egy hónap alatt és mikor hazajövők egy hét szabadságra volt h kise keltem az ágyból és megint menni kell ez nekem olyan mint a kínzás lelki terror .....kivagyok .. pedig már 2 hónapja itthon vagyok da ha eszembe jutott mit kelet átélnem nem akkarok menni olyan mint a börtön ahol megerőszakolják a pszichéd



2019. júl. 13. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyere velem.

[link]

2019. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én 43 vagyok, 20 éve jöttem rá, hogy nem szeretek dolgozni. De nem is dolgozok. Le kellett mondanom a nagy autókról, luxus nőkről, de megérte.
2019. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó! Megérte? Erősen kétlem.


Kérdező! Sokan nem szeretünk nap mint nap dolgozni de kell.

2019. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan szintű szenvedést okoz a munka, hogy az hihetetlen.

Minden nap ébresztőre kelni, tömegközlekedni, ugyanott, ugyanazokkal összezárva lenni. Nekem monoton ez a túlzott "rendszeresség" is.


Hosszú órákig unalmas dolgokat csinálni mások utasítására.



Vannak, akik tök jól elvannak monotonabb, pl adminisztrátor, adatmásoló munkakörökben is, lelkiismeretesen dolgoznak, sőt, olykor az>vükön is viselik a cég sorsát.

Nem tudom, hogyan csinálják.

2019. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Agyban dől el, hogy áll valaki a munkához.


Előzőleg, aki 43 éves! És nem ciki hogy eltartott vagy? Inkább lemondtál mindenről? Szerintem nem vagy egy követendő példa.

2019. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miben vagy jó.

Miben vagy hajlandó fejlődni / újat tanulni?

Milyen tulajdonságaid vannak, amikre tudsz építeni?

Keress másik szakmát, amihez ezek passzolnak. Villany szerelés most nagyon megy még 1-2 évig, aztán bedől az új ingatlanok állami támogatása és nem lesz ennyi meló.

2019. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van nekem is hivatásom, de nem bírom a napi taposómalmot, így a hobbimból élek, sportfogadásból és pókerből, nagyon sok energiát és koncentrációt igényel, de nem parancsolgat senki, a magam ura vagyok.
2019. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az lehet a gond, hogy nem szeretsz dolgozni, hanem annyi, hogy a jelenlegi munkád miatt kiégtél.

Lehet, itt az idő, hogy válts.A gerillaönéletrajz oldalon sok segítséget kaphatsz ahhoz, hogy megtaláld azt a munkát, amit szeretsz.

Nem ott dolgozom, éppen ellenkezőleg, nincs munkám jelenleg. Szerintem hasznos oldal.

2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gidbi válasza:
27%

Birom ezt a sok fas zkalapot... nem cink,meg kell,meg szegyen,meg muszaj hogy ez meg az legyel/./.


Az en velemenyem az h a munkat senki se szereti ! Aki azt hiszi igen az nem dolgozik csak hobbit uz ! ugyanis az igazi munka az az amit nem szeretunk.

en meloztam pulyka farmon angliaban soha tobbet !

csomagolo uzemben ,krump;lifarmon,favagas,godor asas minden ge cit !

AAAz munka apam ! de az h valaki bemegy egy irodaba turja az orrat megb...a a titkarnojet megiszik 8 kv t azt hazamegy hat takarodjon mar.

azon kivul ez a muszaj h ne legyel szegyenben.. kit erdekel a ,mas velemenye. ha annyira erdekel a szomszed mit mond ugorj a kutba ha o is azt teszi. ki talalta ezt ki hogy ha valaki nem szeret dolgozni az szegyen ! mi kozuk hozza az embereknek. ez a vilaggal a baj .azert gurcolnek a hulyek h a masik ne ugasson. jeeeeezus ! en 40 vagyok nekem eleg napi 5 ora melo ! elni szeretnek a gyerekeimmel lenni nem tonkretenni magam egy patkany cegnel ! ti meg gurcoljetek az uj kocsiert meg 2 millios nyaralasert nekem jo a balcsi de nem ulok a rendeloben 50 evesen majd... meg veszem el mas fiatal elol a melot.. mert szuksegtelen. nincs szukseg a luxusra !! soot a luxus karos kisfiaim !! a luxus sotet eletet megkeseriti boldogtalan egesszegtelen lesz azt beledoglik.. mozogni kell nevetni sokat vigyazni a csaladra baratokra embertarsakra nem DOOOOOOOOGGGOOZNIIII jeezus

2020. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonlo, csak fobiam, a rendszeresseg (keljel reggel 6kor utazz orakat, 8orat dolgozz, mikor pihensz?) miatt nem szeretek munkabamenni.
2020. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!