Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fonokre lehet haragudni?...

A fonokre lehet haragudni? Lehetek vele bunkó? Van rá okom de nem tudom megtehetem e

Figyelt kérdés

Vagy egy fonok ugy van vele ha nem tetszik valami szamoljak le?

Nem tudok vele kedves lenni nem tudok hozzá szépen szólni , haragszok rá ideges leszek tőle.

Csak akkor szolok hozzá ha kérdez és ha nagyon muszáj hozzá szólni de nem tudok vele kedves lenni

Nyilván tudom a munkahely nem az a hely ahol meg kell haragudni a másikra meg hisztizni kell de elegem van abbol az emberbol


2019. dec. 25. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vele kedvesnek lenni, elég, ha udvarias vagy. Ha maga a munkahely, bánásmód nem megfelelő, akkor keress másikat.
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jogos és igazad van, bátran. Én is a főnök szemére vetem, ha figyelmetlen és gyökér. Más kérdés, hogy mivel nem vagyok valagnyaló típus, nem is kedvelnek túlzottan pár embert kivéve. 😃 De gyűlölöm az emberi butaságot, ostobaságot. Amúgy rég rossz, ha azt hiszed, a munkahelyen nem kell néha leoltani a gyökér kollégáidat, meg, hogy az nem az a hely. De igen, az. Ne csak te viselj el minden gyökeret, nyisd ki a szádat, ha szükséges. Ne csicskulj be!
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálom az enyémet, és minden nap mondom is neki. Ő is utál engem. De ez száz százalékban munkahely és ember függő. Van akinél belefér és van akinél nem. Meg ugye az sem mindegy, hogy mi a meló. Viszont alám is tartozik kb 20 ember, én nem bánom, ha valaki utál. Nem kell szeretni egymást, ha az illető jól dolgozik. Van olyan beosztottam, akit utálok mint embert, de jól dolgozik. Nálam a második jóval fontosabb, mint az első.
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nagyobb szüksége van rád neki, akkor lehetsz. Bár olyankor a feneked is ki lenne nyalva, és ritka ez. Valószínüleg az áll fent hogy neked nagyobb szükséged van rá. A munkára. Így ja. Simán elküldhet. Bár szerződés függő.
2019. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

En is megfogom neki mobdani hogy irritál utalom!

Es igen szuksegem van a munkara jobban mint ő neki rám de akkor se erdekel e miatt nem rughat ki hogy nem birom mint fonokot

2019. dec. 25. 23:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért utálod, mivel irritál?
2019. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kotekszik velem!

Sérteget!

Akármi van én vagyok a hibás de nekem soha nem ad igazat. Egy szep szava nincs hozzám.

2019. dec. 26. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyél vele bunko. Gondolj arra, hogy az nem profi, legyél ennyivel jobb nála. Ha úgy gondolod, hogy nincs igaza, akkor mindig azt mondd, hogy " ezt nem igy látom, gondolom, mert..." és érveket hozz fel. Ne puffogj sértődötten, de ne is mosolyogj, legyél higgadt és komoly. Előbb utóbb elkezd majd komolyan venni és visszább vesz.
2019. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2019. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz vele bunkó, csak aztán ne csodálkozz, ha megkapod a felmondásod. Amúgy meg ha ezt teszed lealacsonyodsz az ő szintjére, nem lesz mit a szemére vetned. Ha ennyire rossz a helyzet, keress másik melót és mondj fel inkább.
2019. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!