Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell fizetésemelést...

Hogyan kell fizetésemelést kérni a nagyfőnöktől, hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Sok a munka, kevés a dolgozó, kevès a fizetés.
2019. dec. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy. A keresedre nem fog emelni. Tudod mit fog mondani? Ha nem tetszik ami van, mondjal fel, majd talal a helyedre 10 masik alkalmazottat.
2019. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a 10 ember nem tűrne annyit, mint én. :)
2019. dec. 27. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod,hogy mennyit dolgoztál az idén, mennyivel többet tettél le az asztalra, és hogy ugyan szeretsz itt dolgozni, de nem látod a fejlődési lehetőségeket. A jelen helyzetedben több pénzre van szükséged, és ugyan nagyon szeretsz itt dolgozni, de kénytelen leszel váltani. Az pedig a cégnek nem szerencsés, mert nehéz lesz a helyedre olyan kvalitású embert találni, mint amilyen te voltál.
2019. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod!
2019. dec. 27. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen már nincs, hogy talál 10 embert, főleg egy szar munkahelyre.

Én fél éve hagytam ott a régi munkahelyem, és nem találnak normális dolgozót. Többnyire csak a legalja hulladéknak nincs munkahelye, akik rendszeresen elkésnek, vagy szó nélkül nem mennek pár napig, mert berúgtak, a munkájuk semmit nem ér, lassúak, lusták, stb.

Hazárdjáték, de egy blöffel bepróbálkozhatsz. Nekem párszor már bevált, hogy szóltam a főnöknek, hogy találtam jobb munkahelyet, jövő héttől nem jövök, és volt, hogy 30-40% béremelést adott a maradásomért.

Persze kereshetsz is jobb munkahelyet, ha a jelenlegi reménytelen. Én most pont a dupláját keresem, mint az előző munkahelyemen. Nem kell parázni, mert menkaerő hiány van szinte mindenhol. Már nem ugrálhatnak a munkaadók, már nem úgy van, mint 10-20 éve volt, hogy minimálbérért tolongtak az emberek.

2019. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első az nem tudom milyen világban él.


Én egy nagy multinál dolgoztam, ahol ugyanez volt a helyzet, a fizu az nem volt annyira kevés, de hasonló területhez képest, átlagos.


Volt kollégám aki bement és el mondta, hogy neki milyen fizetési igénye van, ha azt nem kapja meg akkor más munkahely után néz. A nagyfőnök írt a budapesti nagyfőnöknek, elbírálták a HR-en és megkapta.


Ez a duma meg nagyon lejárt, hogy lehet keresni jobbat. Ha jó munkaerő vagy ragaszkodnak hozzád, én ezer éve nem találkoztam ezzel a dumával, hogy lehet keresni jobbat.

2019. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!