Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzem jól magam a munkahel...

Nem érzem jól magam a munkahelyemen. Fognak erre fizetésemelést adni, hogy azzal motiváljalak?

Figyelt kérdés

A végzettségemhez képest nagyon gagyi feladatokat kapok, amitől úgy érzem kiégek.

Ezt legszívesebben csak akkor csinálnám ha jobban megfizetnének.


Beszélni kéne az ügyvezetővel, de nem tudom mit mondjak, hogy jól járjak és ne kirúgás legyen belőle.


Mert most épp nincs olyan állás hirdetve, ami esélyes lenne.


2019. jan. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen fizetésemelésre ne számíts
2019. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legkorrektebb az ha több bért akarsz, esetleg több kihívást akkor fordulj az illetékeshez akivel ez ügyben beszélni kell hogy neked már semmi kihívást nem jelent ez a munkakör és hogy lenne-e lehetőség feljebb lépéshez. Kivágni nem igen vághatnak ki ezért, meg amúgy is munkaerőhiány van, tehát ma már a legtöbb munkáltató ezt 3x is meggondolja hogy kit miért hogyan rúgjon ki, mert akármilyen indokkal sem rúghat ki embereket, csak sokan nem tudják.
2019. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt így előadod jó alaposan p..án fognak rúgni! :) - mint engem annó... :(
2019. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne pénzt kérj, mert annak csak rövid távon van motiváló hatása, hanem más feladatot.
2019. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj inkább hogy van munkàd. Inkàbb nézz màs àllàsokat ezt meg addig bird ki. Ha sokat pattogsz kivàgnak. Csak fizikai munkàsból van hiàny gondolom te nem az vagy szoval talalnak mast a helyedre. Irodai munkàkra mindig akad valaki.
2019. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trogdor ***** válasza:

A megbecsülés ebben az országban nem igazán működik valahogy. 2 évet lehúztam egy elég szar (nehéz melo ) helyen, és 2 év után mertem emelés ügyben érdeklődni február elején.. és az lett a vége, hogy "nem lesz emelés, ha találsz jobb melót, menj" .. kb ennyi jár egy munkásnak manapság.. Szóval vagy szorítsd össze a fogad és bírd ki amíg nem lesz másik tutira jobb melód ami 100% fix, vagy dobbants és lesz ami lesz.. De percig se reménykedj szerintem abban, hogy érsz annyit, hogy szép szóra majd megemelik a fizud:) Csak a Te érdekedben írtam ezt le, hátha tanulságos lehet:)

Sok sikert!

Trogdor

2019. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zohonyai Balázs válasza:
Ha a munka sem tetszik és a fizetést is kevesled, akkor nincs értelme maradni, keress más munkahelyet. A nem kedvelt munkát akkor sem fogod megszeretni, akármennyit is fizetnek. Ezt a munkáltatód is tudja, ezért ha ezt tudatod vele, akkor már nem számít rád hosszú távon. Lehet, hogy ad némi emelést, de elkezd mást keresni a helyedre. Ha más munkát keresel, abból azt is megtudhatod, hogy reális-e a magasabb fizetési igényed.
2019. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!