Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek olyan helyen...

Ti mit tennétek olyan helyen ahol mindenki szedi ki a munkát a kezetekből?

Figyelt kérdés
Nemrég indult a cégnél a munka és nincs sok belőle .Van két részidős munkás ha ők ott vannak az ő munkájukra,betanításukra fókuszál a főnöknő.Ma is elkezdtem valamit csinálni amit bekell tanulnunk erre azt mondta a főnöknő én mindennap vele vagyok a kolléganő ritkábban van ott csinálja ő.Igen ám de ha ketten vagyunk a főnöknővel akkor ő csinálja nekem ad más feladatot általában elszaladozni valahova és mire visszaérek a munka folyamat középébe csöppenek vagy ha mutat valamit gyorsan átfut rajta és hiába vagyok vele mindennap így ezt soha nem fogom tudni.És ha majd felszaporodik a munka és kéri csináljak meg ezekből a dolgokból valamit akkor húzzam oda mindig hogy elmagyarázza.Hetfon a kolléga jön aki szintén rész munkaidős akkor majd mindent neki fog magyarázni,vele fog gyakoroltatni.
2019. dec. 27. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, megmondanám hogy mutassa meg rendesen, mert nem értem hogy kell, és nem akarom újra feltalálni.
2019. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!