Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondana valaki egy érdekes/izg...

Mondana valaki egy érdekes/izgalmas munkát?

Figyelt kérdés

26 évesen nem tudom, hogy mit kellene csinálnom. Félreértések elkerülése végett melózok tehát nem naplopó vagyok. Sosem tudtam, hogy mihez is kellene kezdenem, az építészmérnöki diplomámat is csak azért csináltam, hogy legyen valamim de ez sem igazán érdekelt. Egész végig olyan munkákat is végeztem eddig amik sosem érdekeltek így már kiégve érzem magam.

Mivel nem is írtam magamról sok mindent ezért csak azt kérem, hogy aki tud valami normális érdekes/izgalmas melót felsorolni az nem tartsa magában, hátha valaki mond olyat ami nem jutott még az eszembe :D



2019. dec. 29. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Modellezés(jàrmüvek)

Kocsik töréstesztje

Kommandos

Kaszkadör

Rendör

Webfejlesztö, programozo

Youtuber


Akit ismerek modellezöt milliokat keres vonattervezésekkel.

A kaszkadörre meg mindenki felnéz

A programozo sem keres rosszul mellékben is csinàlja

2019. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: fotós, operatőr, pszichológus (lehetnek érdekes esetek!).
2019. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingatlanos, rendezvényszervező, asztalos, kutató, játékfejlesztő.
2019. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ember függő kit mi érdekel? Kinek mi az izgalmas?

Ha van b kategóriás jogosítványod,tudsz vezetni,szeretsz is vezetni? akkor már nyert ügyed van, igazából azért jobb ha tudsz valamilyen idegen nyelven legalább angolul alap szinte ez csak azért jó mert így számodra könnyebb lesz külföldön beszélni, elég sok helyen megértik az angolt szerencsére.

Már most szólok hogy ez nem egy életen át javasolt munka, csak szimplán tapasztalat szerzés,komfortzónából való ki szakadás,új emberek megismerése főleg ha tudsz idegen nyelven komunikálni akkor még egy jó barátság is ki tud alakulni,utazhatsz, pénzt kereshetsz,kicsit látod a világot is, rá jöhetsz mit is szeretnél valójában csinálni stb...

1-2 maximum 3 évig ajánlatos ez csinálni, egyébként is be vezettek új szabályokat szóval ez a munka 6 éven belül kb ki fog halni mivel így nem fogja megéri, na de nem megyek bele.

Ez a munka nem más mint a nemzetközi furgonozás, YouTubeen van egy jó ember Szili furgonnal ő el mondja a dolgokat szépen, furgonozás előnyeit kb én le írtam de ő el mondja a hátrányait is, én is el tudnám de ő jobban el tudja mondani,láthatsz videókat is az utazásairól, bár ő azért nyomja neki úgy értem megy rendesen sokat van úton, van olyan cég is ahol nincs azért ennyire nagy hajtás, nyilván kevesebbet is keres az ember de legalább nem kockáztat és teszi annyira tönkre magát, ismétlem ebből nem tudsz meggazdagodni,van aki nem a pénzért csinálja ezt ha nem azért mert szereti, ebből a pénzből meg tudsz élni és mellette tudsz nyaralni is a nyaralás leginkább úgy értem ha van szabadidőd akkor le mész a tengerhez vagy hétvégén el mész szorakozni, kinek mi az izlése?

De először érdemes belföldön kezdeni, futárnkén aztán irány nemzetközi, ha például januárban el kezdesz futárkodni ami nem könnyű meló akkor szerintem júniusra már lesz egy kis tapasztalat,így jelentkezhetsz nemzetközi furgonosnak de ha beválalós vagy akár már is jelentkezhetsz nemzetközire de inkább először belföld.

Lusta vagyok vissza olvasni a dolgokat de szerintem le írtam amit gondoltam, esetleg még a kamionozást is ki lehet próbálni de mondjuk az sokkal bonyolultabb és nem is annyira izgalmas.

Egy tanács ne engedd magadat ki használni,furgonozás:ne feledd ezzel a munkával nem keresel rengeteg pénzt de kicsit világot tudsz látni és rá tudsz ébredni mit is akarsz igazán stb..

Sok sikert, remélem tudtam egy kicsit segíteni.

21F

2019. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig nekem pont az építész elég izgalmasan hangzik.

Egyébként sokat számít ilyen szempontból maga a munkahely. A jogi pálya is lehet baromi unalmas, meg kihívásokkal teli.


Amúgy:

-szabadulószoba tervező

-embercsempész

-ipari alpinista

2019. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!