Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgott a fönököm mert...

Kirúgott a fönököm mert kétszer nem tudtam bemenni dolgozni, de szóltam neki előre, most ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Egyszer megbeszéltünk mikor menjek de nem tudtam menni szóltam neki, utána megbeszéltünk másik időt hogy akkor menjek, de végül szoltam neki hogy nem tudok menni erre kirugott.

De másokat százszor kihúz átír másik napra, en meg szóltam mégis kirugott

Két naprol van szó nem két hétről meg hét hónaprol, es szóltam is neki.....

Jogosan rugott ki?

Ja és hozzá teszem masokat mindig megkérdezi mikor akarnak menni, engem soha beír arra a napra mikor ő akar mások akkor mennek mikor akarnak . Én ezt nem érzem korrektnek el is mondtam neki


2020. jan. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Jogosan.

Egyrészt eleve nem kellett volna beleegyeznie abba, hogy egyszerüen nem mégy be.

De az, hogy az ehelyett megbeszéld idöre sem, az indokolja a kirúgást.

2020. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez volt a végső ok, de biztosan nem csak emiatt rúgott ki. Nem kedvelt vagy elégedetlen volt a munkáddal, és most erre hivatkozik.
2020. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Olyan nincs, hogy nem mész dolgozni. Ha elindulsz de vis major esemény miatt nem jutsz be, az más. De te szándékosan nem mentél be. A munkánál nincs fontosabb.
2020. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Két lehetőség van, vagy rosszkor voltál rossz helyen, valami mással már eleve felqrták az agyát és rajtad vezette le a feszkót, ha így van akkor egyszerűen nem volt szerencséd.

A másik lehetőség hogy eleve nem volt veled megelégedve, és most meglett az ürügy a búcsúhoz. Ez utóbbi a valószínűbb, mert akiket szeretnek és akikkel elégedettek, általában azoknak engednek meg többet.

2020. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Jogosan. Megbízhatatlan vagy. Kivel helyettesítsen mégis? Nem valószínű hogy a szabadnapos kolléga szívesen megy be, be tud e egyáltalán. Másokat lehet azért kérdez meg, mert tudja hogy tanfolyamra járnak, más egyebet tanulnak, esetleg családjuk van és meg kell oldani a felügyeletet.Vagy ne adj isten kezelésre jár valaki. Neked valószínű tudomása szerint nem volt ilyen dolgod.
2020. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Belepötyögteted a pohárba azt a bizonyos utolsó cseppet és elszakadt a cérnája.

De amúgy sem lehettél egy oszlopos munkaerő - ahogy a többiek már írták - mert a hasznos emberekhez ragaszkodnak.

2020. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem azzal kell törődni, hogy mi van másokkal, hanem betartani az ígéretedet. El kell dönteni, hogy dolgozol-e vagy sem, - olyan nincs, hogy dolgozgatok, (amikor kedvem szottyan)! Megérdemelted, hogy a második ilyen húzásod után lapátra tett a főnököd!
2020. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!