Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon fognak rám haragudni,...

Nagyon fognak rám haragudni, ha elaludtam ma és nem mentem be dolgozni?

Figyelt kérdés
Gyári munka. Tegnap későn értem haza a fürdőről és lenyomtam az ébresztőórát. 3,5 órával később keltem fel, mint kellett volna. Nem indulok már be hiszen későn érnék be. Főnöktől kapok fejmosást? Most fordult ilyen először elő.
2020. jan. 2. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: Ha még rosszabb fej, akkor kirúgja rendkívülivel. Ami teljesen jogszerű, ha a kérdező be sem telefonál.
2020. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
SMS-t írtam neki. Fel nem hívom, mert lehet nem is dolgozik ma ő sem és azért nem zavarom. SMS-ben szokott történni a főnökkel a kommunikáció.
2020. jan. 2. 10:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy reagált a főnököd? És mit beszéltetek meg, hogyan lesz igazolva a mai napod?
2020. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még nem válaszolt az SMS-re, fel sem hívott. Valószínű a kisebb gondja is nagyobb ennél vagy csak úgy tudomásul vette a dolgot. Holnap lesz megbeszélve a dolog, bocsánatot kérek tőle, szerintem szabadságnak beírja hiszen év eleje van.
2020. jan. 2. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!