Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen szórakozási lehetőség...

Milyen szórakozási lehetőség van vasárnap napközben Budapesten?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, vasárnap egyedül leszek, társaság nélkül, és az érdekelne, hogy tudtok-e mondani valami szórakoztató elfoglaltságot, amivel el lehet ütni az időt.


Kifejezetten nem magányos elfoglaltságok érdekelnek, tehát, hogy menj ki az erdőbe sétálni, hanem olyan program, ahol emberek között lehet lenni. Ezt nem feltétlenül úgy értem, hogy másokkal beszélgetve, az is teljesen jó, ha mondjuk valami rendezvényen, ahol sokan vannak, én is részt tudok venni nézőként.


Tudtok ilyet mondani vasárnap délelőtt, kora délután?



2014. júl. 25. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesten bármikor be lehet ülni egy étterembe/cukrászdába, elmenni egy moziba, vagy múzeumba.

Sétálni lehet a belvárosban is, az mindjárt nem magányos.

Ki lehet ülni a Margitszigetre vagy Ligetbe.

2014. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Margit-sziget!

Ott mindig van sok ember. Futni is le szoktunk menni vagy csak úgy. Ajánlom :)

2014. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izrael melletti szimpátiatüntetés a Dohány utcai zsinagógánál délután.
2014. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tüntetni inkább nem, kösz. A cukrászdába beülés meg hasonlók jók, de valami rendezvényre vagy hasonlóra gondoltam, ahova el lehet menni közönségnek vagy nézelődni. Szóval valami konkrét programra napközben.
2014. júl. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!