Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, ha egy munkahel...

Mit jelent az, ha egy munkahely hagyja, hogy a nők többet dolgozzanak?

Figyelt kérdés
Én egyszer már jártam így, az egészségem érdekében is más munkahelyre mentem. Most barátnőm van olyan helyzetben, hogy sok minden ráhárul nő létére, mondtam neki, jó tanácsként, hogy vigyázzon az egèszségére, azért nem csak neki kell mindent ellátni. Mit javasoltok ilyenkor?
2020. jan. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Most végülis mi a kérdés? Mert megválaszoltad, aztán hozzá tetted hogy mi a teendő ilyenkor? Szar a munka ott kell hagyni..mi lenne
2020. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy főnök se mondja azt mondani egy túlbuzgó embernek, hogy ne dolgozz.

A "hagyja hogy dolgozzon" nem ugyanaz, mint az "elvárja" vagy "kényszeríti őket a több munkára".

Nem kell többet dolgozni, ilyen egyszerű, ha pedig túl sok munka hárul rá, szólni kell és le kell adni, ha pedig akkor sincs változás, akkor bizony tényleg sz-r a munkahely.


Nálunk is rám hárul a legtöbb feladat, nem azért, mert nő vagyok, hanem mert lelkiismeretes, túlbuzgó és megbízható, és mert nem szeretem másra bízni a munkát. Ez nem a munkahelyem hibája, hanem az enyém :D

2020. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz neki pozit kérni? Be tudod ajánlani hozzátok? 3as nyereség lenne. Neked, neki, munkahelyednek.
2020. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!